Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Instagram'da Hesabı Bulunan Deniz Paketleme Acentesini Şikayet

Işıl
14 Mart 16:57
345

Instagram'da sayfası bulunan Deniz paketleme acentesini şikayet ediyorum. Whats app uygulamasında açılınca karşınıza N**** T*** ismi çıkıyor. Ek iş yapmak üzere başvurdum benden 350 TL kapora istediler. Dekonta bilerek kapora ücreti yazdım. Daha sonra benden kargo ücreti talep ettiler. 1872 TL nin bir kereliğine alındığını ve hemen iade edileceğini söylediler. Bu bitti kargonun üzerinden KDV çıkıyor dediler 9990 küsurlu bir rakam istediler. Bunu ödemeyince de avukatla davayla tehdit ettiler ben yine de ödemedim. Bu sebeple buraya yazıyorum. Gerekli tüm mercilere şikayette bulunacağım. Bunu da buraya bildirmek üzere yazıyorum. Bunun dışında; Bu yüzden bu tarihten itibaren, benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa ya da bir işlem yapılırsa benim ıslak imzam rızam olmadan herhangi yapılmış işlemden hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim. İsim, soy isim, adres, telefon, e-mail bilgisi, t. C. Kimlik numarası veya başka bilgilerimi kullanarak yapılacak olan, banka hesabı, Papara hesabı, banka kredisi, adıma açılmış abonelik, dijital cüzdan, şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış ve/veya yapılacak olan herhangi bir işlemden kesinlikle bilgim ve onayım yoktur. Islak imzam olmayan hiçbir şeyde onayım yoktur. Benim ıslak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru ve işlem ya da işlemler bana ait değildir, kabul etmiyorum.

Özel bilgilerimi 3. Kişilerle paylaşılmasına ve iznim harici kullanılmasına iznim yoktur. Benim ıslak imzam ya da açık rızam olmadan herhangi bir yapılmış işlemlerden hiçbir şekilde sorumluluk ve mesuliyet ve yasal bir sorumluluk kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim. Bu sayfadaki şikayetimle, tedirgin olduğum bu konuyu da resmi olarak bilgilendirilmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz/rica ederim.

Dekontlar ve karşı tarafın bana gönderdiği belgeler elimde. Güvenlik sebebiyle buraya eklemiyorum. Gerekli mercilerle paylaşmak üzere bendedir. Dediğim gibi gerekli yerlere şikayetimi yapacağım. Bilgilerinize sunarım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Salim

Merhaba aynı olay bizim de başımıza geldi suç duyurusunda bulundum paranızı geri alabilirsiniz mi acaba

Benzer Şikayetler

Deniz Paketleme Müşteri Deneyimi: Beklenmedik Mali Talepler

Meltem
31 Mart 23:30
173

Deniz Paketleme D**** Paketleme Şikayeti - Sabun Paketleme

Kübra
29 Mart 17:15
435
Deniz Paketleme D**** Paketleme Şikayeti - Sabun Paketleme
Deniz Paketleme D**** Paketleme Şikayeti - Sabun Paketleme
Deniz Paketleme D**** Paketleme Şikayeti - Sabun Paketleme
Deniz Paketleme D**** Paketleme Şikayeti - Sabun Paketleme

Deniz Paketleme Instagram'da Paketleme Hizmetiyle İlgili Şikayet

Seda
29 Mart 14:33
511
Benzer Şikayet Yaz