27 Ekim 2016

Deniz Butik Ürün Değişikliğinde Kargo Ücretini Benden Aldı...

Satın almış olduğum ürün beden olarak uymadı. İade olmadığını söyledikleri için başka bir ürün aldım. Tüm kargo ücretlerini ben ödedim ve buna rağmen sadece kendi istedikleri kargo şirketi ile gönderdiler. Benim oturduğum yere anlaşmalı kargolarının gelmediğini söylediğim halde ücreti ben ödememe rağmen gönderim olmadı.

Zeynep 10.369 Okunma

Cevaplar

  • Deniz Butik Temsilcisi05 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz , Öncelikle paylaşımlarınız bizler için büyük önem taşımaktadır .“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaya özen gösteren kurumumuzda size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk nedeniyle üzüntümüzü belirtmek isteriz.Şikayetinize istinaden ilgili birimimiz tarafınıza ulaşarak bilgilendirme yapmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Deniz Butik Temsilcisi04 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz , Öncelikle paylaşımlarınız bizler için büyük önem taşımaktadır .“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaya özen gösteren kurumumuzda size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk nedeniyle üzüntümüzü belirtmek isteriz.Şikayetinize istinaden ilgili birimimiz tarafınıza bilgilendirme için iletişim numaranızdan size ulaşmak istemiş olup tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön