Denebunu.com Bir Kez Bile Ürün Gönderilmedi

Hatice Hatice05 Haziran 20:33

Yaklaşık iki yıldır Denebunu üyesiyim. Epostamı sürekli takip etmeme ve profilimin % 100 güncel olmasına rağmen ve aktif olarak Denebunu kutusu talep etmeme rağmen bir kez bile ürün gönderilmedi. Yakın çevremden sürekli aynı kişilerin faydalandığını gördüğüm için buraya yazma gereği hissettim. Her ay mütemadiyen Denebunu kutusu alan kişiler nasıl alıyorlar bilemiyorum. Yaklaşık iki yıldır aktif olarak talep etmeme rağmen bir kez bile ürün gönderilmedi. Bu şekilde davranmaları markanın güvenirliğini zedeliyor. Çıkması için ne yaptıysam ürün vermiyorlar o zaman neden Denebunu markasıyla piyasaya çıkıyorlar. Her ay madem aynı kişiler yararlanacak uzun süredir takip eden kullanıcıların takip etmesine ne gerek var.

Cevaplar

profile-icon Hatice 13 Temmuz 20:31

Her ay ısrarla ürün talep etmeme rağmen sürekli belirli kişilere ürün gönderimi yapılıyor. O zaman neden bu platform var. Belli kişilere ürün gidecekse. Kesinlikle üye olunmaması gereken bir siteymiş. Profilimin yüzde yüz dolu ve güncel olmasına rağmen size uygun kutu bulunamamaktadır demektedir.

profile-icon Hatice 17 Haziran 12:47

Buradan daha önce de şikayetimi belirtmeme rağmen hiçbir şekilde cevap ya da ürün gönderimi yapılmadı. Yaklaşık iki yıldır Denebunu üyesiyim bir kez bile ürün gönderimi yapılmadı bununla ilgili şikayeti belirtmeme rağmen. Denebunu hesabını aktif olarak kullanıyorum ve profilimin güncel olmasına rağmen ısrarla ürün gönderimi yapılmıyor. Bu durum düzeltilene kadar ısrarla buradan yazmaya devam edeceğim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Cnn 08 Haziran 21:57  

    Bende aynı şekilde asla kutu göndermiyorlar üstelik şikayetleri bile takmıyorlar ben böyle bir firma görmedim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler