18 Eylül 2014

Demspor Hatalı Yaptıkları Basımı Telafi Etmiyorlar, Ücret Talep Ediyorlar!

Yeni bastırmak istediğimiz formalar hatalı basılmış olarak geldi. Forma üzerinde yer alan logolar sırt kısımda gayet net ve olması gibi basıldığı halde, aynı vectorel logolar her nasıl ise ön tarafta flu, bulanık ve net değillerdi. Ayrıca dikişlerde ve kol omuz kesimlerinde tasarıma uymayan yerler bulunuyordu.


Bizde doğal olarak firmayı aradık, durumu anlattık. Önce hata olmuş olabileceğini telafi edebileceklerini söylediler. Formaları yollayın dediler, geri yolladık. Aynı gün kargo onlara ulaşmadan bizi arayarak kabul edemeyeceklerini, hatanın onlardan kaynaklanmadığını bir şey yapamayacaklarını söylediler. Firma personeli umursamaz tavır sergiliyor, paramız boşa gitmiş oldu.

Tolga 720 Okunma

Cevaplar

  • Demspor Temsilcisi17 Nisan 2015

    Bu müşterimizin bir kısım beyanları doğru olmakla birlikte, aleyhimize olan kısımları hilafı hakikattır. Fakat biz yine de ispatlayamayacağımız sözlü beyanlar nedeni ile müşteriden ürünlerimizi iade aldık. bir daha bu müşterimize ürün üretmeme kararı verdik. parasını aynı tarihlerde iade ettik. ve görebildiğimiz kadarı ile eylül 2014 tarihiindeen bu yana şikayet online dir. Ticari itibarımızın zedelendiği kuşkusuzdur. (iyi niyetinize istinaden) şahıslar la ilgili haklarımız saklı kalmak kaydı ile şikayetin haksız ve gerekleri tarafımızdan yerine getirilmiş olmasına rağmen hala kaldırılmamış olması zararımızın devamını göstermektedir. Gerekli usullerle şikayetlerin kaldırılacağını umuyoruz. Saygılarımızla demspor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön