Demre Öğretmenevi 'nde Olan Temizlik Ve İlgisizlik

Bayram Bayram15 Eylül 21:36

Demre öğretmenevi'nden konaklamak için 05.09.2020 tarihi için yer ayırtım ve o gün akşam saat 21;00 'de giriş yaptık. Odamıza çıktığımızda koridorun başından sonuna kadar pislik içinde olduğunu gördük her taraf da sinek, böcek ölüleri vardı en son ne zaman süpürülüp silindiği belli değildi. Odaya girdiğimizde aynı şeyler oda için de geçerliydi, buz dolabının içinde daha önce kullanan insanların pislikleri suları dolaba akmış, yatağın etrafı köşeleri pislik ve sinek ölüleri ile doluydu. Bizde ailecek gittiğimiz için başka kalabilecek yerimiz olmadığından mecbur o geceyi öğretmen evinde geçirdik. 

Sabah 8;00 'de kalktığım da lavabo da sular yoktu ve resepsiyonu aradım 5 defa kimse cevap vermedi ve ardından odadan çıkıp resepsiyona indim. Kapı kapalıydı, camdan baktığımda telefon çalıyor görevli üçlü koltuğa uzanmış telefonla oynuyordu en sonunda cami tıkıl dadım beni görünce yüzüme baktı kapıyı açtı suların olmadığını söylediğimde haberinin olmadığını söyledi ne zaman geleceğini sorduğumda bilemiyorum diye cevap verdi. 

Telefona neden cevap vermiyorsunuz diye sorduğumda arayan çok oluyor o yüzden cevap vermiyoruz dedi bende böyle bir şeyin olmayacağını söyledim ve market den şu alıp yüzümüzü o suyla yıkadıktan sonra 9;30 gibi odayı boşaltıp çıktık. Bahsettiğim hususların fotoğraf ve videoları mevcuttur başka apart da gecelik 100,00 TL'ye oda varken ben öğretmen evini tertipli düzenli ve şu Covid 19 zamanında daha temiz olacağını düşünerekten 225,00 TL'ye oda kiraladım, mağdur olduğumu beyan eder, mağdurluğumun giderilmesini gereğinin yapılmasını rica ederim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .