28 Temmuz 2016

DemirDöküm Yeni Kombide Altı Kere Arıza!

DemirDöküm kalisto marka kombi yeni kombi takıldı. Önce su ısıtmıyordu. Tamir oldu ikincide gene ısıtmadı neyse ki giderildi 3 tamirde kalorifer sistemi bozuldu odalar buz gibi oldu. Tamir oldu 1 ya da 2 ay sonra gene devam etti 4.tamirde geldiler bir mili değiştirip oldu dediler gene olmadı 5 gene geldiler bu arıza olmaz dediler bu senin şansın deyip takılan mille oynayıp bu kadar dediler. Genel merkezi arayıp sorunu giderin deyince halledeceğiz deyip baştan savdılar. 6 dün yine geldiler bu arıza tekrar eder yapacak bir şey yok dediler. Ben böyle bir şey görmedim. Gelen servis bu kombiyi değiştir demekten başka çaresi kalmadı. Ayıp ya. Avrupa da olsa fabrikayı kapatırlar. Şu anda benim kombi gene bozuk. Verdiğim servis parasıyla yeni kombi alırdım.

Sadi 679 Okunma

Cevaplar

 • Sadi'nin Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2016

  Sayın demirdokum yetkilileri, gostermiş oldugunuz ilgiden dolayı Sayın Ahmet Bey ve Nuray Hanıma teşekkur ederim. Gelen servis yetkilisi arızanın giderildigini söyledi. İnşallah bu son arıza olur.

 • Sadi01 Ağustos 2016

  sayın demirdokum yetkilisi , benim kullanmakta oldugum kombinin uretim hatası olup olmadıgını sizden bir belge ile rica ediyorum. kombi no 583 05 47. adresim sizde . benim telefonum .0 530 821 94 36 .yoksa, bu urunun hatalı oldugunu belgeyle ben size gonderecegim.. sadi ışık ..

 • Sadi01 Ağustos 2016

  Ben bu fırmadan gerekli cevabı alamadım .Bundan sonraki aşama Tuketici Hakları MAHKEMESİ...Benim sorunum cozulmedi . gelen servis gorevlisi ve bundan once gelen servis gorevlisi bu kombının tekrar arıza cıkarabilecegini soyluyorlar. 6 defa olan arızanın tekrar olacagını bunun uretim hatası oldugu sonucuna varıyoruz Urun .degiştirme talebimiz reddedildi . beni arayan Nuray Nebioglu isimli bayan tekrar servis gondereceklerini soylediler .aynı yerden arıza yapan bu kombi icin tekrar arıza yapacagını ilettim . aynı yerden 3 kere arıza yapan urun degiştirilir dememe ragmen beni servise yonlendirdi..gelen servis gorevlileri gibi benim servisle beraber yasamam gerektigini soylediler .daha once bana sorun cıkarsa gerekli herşeyin yapılacagını soyleyen yetkili mudur Ahmet gobel bey nerede?arıza aynı yerde dikkat..

 • DemirDöküm Temsilcisi28 Temmuz 2016

  Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön