27 Mart 2013 #1709651

DemirDöküm Yakıt Tüketimine Çare Bulamadı!

Yıllar önce aldığım DemirDöküm kombimin garanti süresini ek ödeme yaparak DemirDökümden uzattım. Yıllık bakımlarını karaman yetkili servise yaptırdım. Bakımlardan sonra kombimin yakıtı arttı bildirdim geldiler baktılar ve ve bu güne kadar soruları hala bitmedi. Aynı kombiden akrabamın evine taktırdım .


Benden 1 yıl önce o kombide şu ana kadar hiç bir arıza yok. DemirDöküm de önce bize haber etseydin diye üzerinden atıyor. Yani anlayacağınız bir daha kombialırsam ki bu gidişle 2014 kış sezonuna hazırlık için alınacak iyi üretici iyi servis düşünerek alacağım.

Ayhan 962 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan17 Nisan 2013

    Evet önce fabrikadan görüştüler. Sonrası servis aradı lakin eski bir atasözü vardır ya " Yavuz hırsız ev sahibini bastırır " diye aynen böyle . Arkadaşları fabrikaya söylemem şikayette bulunmam bir şey ifade etmiyormuş. İstersem daha çok şikayette edebilirmişim. Yukarıdaki atasözü benim yerime her şeyi anlatıyor sanırım. Ben kesin olarak tavrımı söyledim bir kombi daha alırsam önce servisine , sonra fabrikasına , en son kalitesine bakacağım . SAYGILAR

  • DemirDöküm Temsilcisi27 Mart 2013

    Tüketicimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön