DemirDöküm Termosifonda Leş Kokusu Var

Mehmet Mehmet19 Eylül 11:41

Sizden aldığım DemirDöküm termosifon kurulduğu günden beri yani üç gündür sıcak su musluklarından leş kokusu geliyor. DemirDöküm'ü aradım, mesaj yazdım acil çözülmesi gerektiğini söyledim. Karşıyaka yetkili servisi gelip bakma zahmetinde bile bulunmadı. Bu ayıplı malı satan firma olarak size durum yazıyorum. Çok acilen mağduriyetimin giderilmesi bu termosifonun acilen değiştirilmesini istiyorum. Durumumuz bir rezalet.

Gelişme :

24 Eylül 11:16

Koçtaş veya DemirDöküm bir eleman görevlendirip leş kokan termosifonun suyunu koklatarak gerçeği öğrenmek istemiyor. Ayıplı mal satıcısı ve üreticisi bunlar.

Cevaplar

profile-icon Mehmet 19 Eylül 20:49

Sayın DemirDöküm Yetkilisi; Bu klişe yazı ile şikayetime cevap mı vermiş oldunuz? İzmir'de gelip de bu rezil kokuyu kontrol edecek elemanınız yok muydu? Yazıklar olsun!

DemirDöküm Logo DemirDöküm 19 Eylül 12:54

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 0850 222 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 0850 222 1 833

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler