23 Aralık 2013

DemirDöküm Termosifon Çalışmıyor!

02.12.2013 tarihinde Baumax'tan DemirDöküm DT3- 65L marka elektrikli termosifon satın aldım. Cihazın montajını Bostanlı yetkili servisi yaptı. Cihazın su bağlantısı olmadığı halde cihazı asıp gittiler. Hizmet belgesini tam teslim edilmiş gibi imza ettirdiler. Cihaza su bağlantısını vererek çalıştırdık, cihazın resistan ışığı devamlı yanıp söndüğü ve suyu ısıtmadığı bilgisini servise ilettim. Servis geldi.


Binada topraklama yükünün fazla olduğunu ve cihazınçalışmamasının normal olduğunu belirttiler. Biz elektrikçi çağırdık. O da bir bina için normal olduğunu asıl sorunun cihazda olduğunu söyledi. biz bina için topraklamamızı güçlendirdiğimiz halde cihaz halen çalışmamaktadır. İadesini talep ediyorum.

Bahar 1.269 Okunma

Cevaplar

  • Bahar23 Aralık 2013

    Demirdokum hep ayni taktigi uyguluyor.Devamli biz size dönücez bizden haber bekleyin diyorsunuz. 1 ay oldu cihazi calismsiziiyor.evde sicak su akmiyor.sizi tüketici haklarina da sikayet edicem. iade icin 1 aylik sureyi oyalarak gecirmeye calisiyorsunuz. biliyorum ki ! iade hakkimi elimden almaya calisiyorsunuz.tesekkurler demir döküm!

  • DemirDöküm Temsilcisi23 Aralık 2013

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön