29 Mart 2013 #1713733

DemirDöküm Sürekli Arızalı Kombi!

Evimde DemirDöküm marka kombi kullanıyorum 2 yıldır patlama sesi ile etrafa su ve duman sıçratarak ses çıkartmaya başlıyor ve kombiyi kapatmak zorunda kalıyorum. Sürekli servis geliyor bir şeyler yapmış görüntüsü vermek için hep aynı parçaları sürekli çıkarıp temizliyor ve yerine takıyor fakat problemim çözülmüyor.


Patlama şiddeti ve tekrarı sıklaştı artık korkmaya başladık. Yetkili kişilerle görüştük sorun devam ederse kombinizi değiştireceğiz dediler ve bizi garantimizi uzatmamız konusunda ikna ettiler. Bizde garantimiz bitmeden uzattık ve şimdi sorun halen devam etmekte fakat kombinin değişimi için yetkililer sürekli işi yokuşa sürmekte. Sizin hizmetinizi ürün satılana kadar mı?

Onur 545 Okunma

Cevaplar

  • Onur29 Mart 2013

    Servis gelip yine aynı işlemi yaptı ve gitti ve yarım saat sonra tekrar arıza verdi. Servisi bize yönlendirmeniz çözüm oluşturmuyor. Biz sizden servis istiyor olsaydık zaten servisin numarası mevcut buraya neden şikayet oluşturalım. Ben zaten servisinizin yetersizliğinden yana şikayetim var. Benim sorunumu servis çözemiyor. Bize garantimizi uzatmak için ikna ettiniz ürün tekrar arızalanırsa değiştireceğinizi söylediniz. Garantiyi uzattıktan sonra ise işi yokuşa sürüyorsunuz. Bu mu sizin hizmet kaliteniz. Reklam harcamalarınız yerine hizmet kalitenizi yükseltiniz. Markanıza yapılan şikayetleri okudum birçoğu aynı. Vatandaş sizden hizmet bekliyor. Siz ise aynı cümleyi herkese copy paste yaparak hizmet verdiğinizi sanıyorsunuz. Paramızla rezil olmak işte aynen böyle birşey...

  • DemirDöküm Temsilcisi29 Mart 2013

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili olarak yetkili servisimiz yönlendirilmiştir. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön