03 Nisan 2013 #1723038

DemirDöküm Şikayetime Dönüş Yapmıyor!

Şikayet No : 1671936 olan şikayetim ile ilgili sadece biri aradı dinledi, dönüş olacak dedi.
şikayet tarihi 07.03.2013 bugüne kadar arayan yok bakınız şikayete defalarca yazdım, müşteri hizmetlerini aradım yine dönüş yok. bu kadar ilgisiz bir firma görmedim açıkcası. ürünümün iade alınmasını istiyorum. sorun küçükte olsa bu ilgisizlik iade isteğimi perçinliyor.

Serkan 129 Okunma

Cevaplar

 • Serkan09 Temmuz 2014

  sonuçta bir şey olmadı, önüm,zdeki kışta aynı sorunu yaşayacağımı butaya yazıyorum. hep beraber göreceğiz.

 • Serkan08 Nisan 2013

  Can Bey dün akşam havalar soğudu biliyorsunuz. ısıtmamoduna aldım hani bahsettim ya evde 2 yaşında çocuk var diye. üşümesin dedim.ama kombi yine daha önce benden ücret alındığı halde aynı hatayı yaptı. peteklere sıcaksu gitmiyor. yine pompa şıkıştı, elemanlarınız yaptı ya ondan bence. hiç müşteriye güvenmeyin siz. pompaya ne kaçtı biliyor musunuz bence kalitesiz hizmet, sizce para. verdiğiniz hizmetten dolayı zaten 60 yada 70 tlalmıştınız ama bakın sorun tam giderilmemiş niye kabullenip hizmeti tamamalama yokuna gidillmiyor. beni aramanızı rica ediyorum. sizin kombiniz yüzünden evde soğukta çocoklarımı bekletemem...

 • Serkan03 Nisan 2013

  inceleme telefonda oldu benden alınan bilgiile tekrar ücret istenildi, can beyede ilettim. iade etmek istiyorum. 1 ay bekletilip ücret talep eden bir firmasınız, iade ile ilgili işlemleri başlatıp bana bilgiiletiniz.

 • DemirDöküm Temsilcisi03 Nisan 2013

  Tüketicimizin şikayeti ile ilgili olarak gerekli incelemeler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön