03 Şubat 2014 #2271105

DemirDöküm Servisi Kaliteli Hizmet Vermiyor

DemirDöküm kombim için servis talebinde bulundum. Servis söyledikleri tarihte gelmedikleri gibi servis hizmetini veren teknik personele sorunumu anlatmama rağmen ilgilenmedi ve bu sorunun tesisattan kaynaklandığını söyleyerek kombi kazanına hava basıp 50 tl alarak gitti. Fakat sorunum çözülemedi. Doğal olarak tekrar servis talep ettim ve yine söyledikleri zamanda gelmediler. Yıllık iznimizden 3 günü DemirDöküm çalmış oldu neyse sonunda geldiler. Yine teknik personele sorunumu anlattım, cihazı söktü ve sorunun kaynağının bir parçadan olduğunu söyledi. Değiştir dememe rağmen değişim yapmadı, temizledi 70 tl aldı ve gitti. 01.02.2014 saat 21:36 itibari ile sorunum hala devam etmekte.

Refaettin 149 Okunma

Cevaplar

  • Refaettin03 Şubat 2014

    Gülmekten kendimi alamıyorum... Saat 12:00'da servisten bir telefon aldım ve sorunumun giderilmesi adına 45 dakika içinde evde bulunmamı talep ettiler doğal olarak iş yerinden izin alıp evin yolunu tuttum. Saat 13:00'da bir telefon daha özür dileriz şimdi gelemiyoruz mağdur olmayın diye aradık akşam gelip kontrolünü sağlayacağız dediler. Yıllık iznimin 3 gününü servise harcamış birisi olarak artık nekadar mağdur olabilirim siz düşünün. Artık cevap verme gereği dahi hissetmediğim için telefonu kapadım servis felan da beklemiyorum. DemirDöküm mü ?

  • Refaettin03 Şubat 2014

    Müşteri hizmetlerinden yetkili arkadaşlar tarafıma dönüş sağladılar. Gerekli açıklamaları kendilerine de yapmış bulunmaktayım bundan sonraki süreç nasıl işleyecek onu merak ediyorum. Zaten sorun DemirDöküm ya da müşteri hizmetlerinde değil bu firmayı temsil eden servis birimlerinde.

  • DemirDöküm Temsilcisi03 Şubat 2014

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön