05 Ocak 2015

DemirDöküm Servis Ve Müşteri İletişim Merkezi Sorunu!

31.12.2014 tarihinde kombime aldığım termostatının montajı için aradım ve kayıt alındı. Ertesi gün servis gelerek ürünün montajını yapamadı ve termostatı alarak geri götürdü. Aradan geçen 4 güne rağmen ürünümün montajı yapılmadı. Servis bir kablo yok diyor bir program gelecek diye oyalıyor. DemirDöküm. İlet. Merkezi ayrı bir komedi nasıl yardımcı olabilirim diye telefon açıp yardım konusunda sıfır olan bir merkez.


Günümüz teknolojisinde bir programın inmesi 5 dk. ama 4 gün geçti inmedi. Topu topu 5-6 tane termostatı olan bir markanın servisinde program olmaması ayrı bir komedi. İletişim merkezini bu programı 4 günde göndermemesi ayrı bir komedi. 7/24 hizmeti gerçek dışı pazar günü servisi kapalı.

Murat 2.133 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Ocak 2015

    Bu gün genel müdürlükten aradılar. Biz servisle gerekli görüşmeleri yaptık uyarıları yaptık bu gün mutlaka gelip takacaklar dediler demesine ama hala termostatım tam 6 gündür takılmadı. Ne gelen var ne giden. Üstelik Demir döküm genel müdürlüğü bile bir servise basit bir termostatı taktıramadı. Kusura bakmayın ama genel müdürlükle bile dalga geçiliyor. 6 gündür termostatımı servis almış ne takıyor ne geri getiriyor.

  • DemirDöküm Temsilcisi05 Ocak 2015

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön