Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

DemirDöküm Servis Randevusunda Yaşanan Sorunlar

Muhammed
12 Şubat 11:31
325

DemirDöküm (A******** U***** | İzmir Torbalı DemirDöküm Yetkili Servis) 05.02.2024 tarihinde 10.02.2024 tarihi için aldığım bakım randevusuna hiçbir şekilde gelen olmadı. A******** şubesiyle iletişime geçtiğimde, günler önce ödediğim bakım ücretinin kaybını bulamadıklarını, sonrasında ise bulup personelin geleceğini belirttiler. Sabahın erken saatlerinden akşam 19:30'a kadar bekledim; ancak kimse gelmedi. Bakım için genel merkezi aradığımda, lakayıt bir tutumla karşılaştım ve yardım alamadım. İlk önce şubeye ulaşılacağı, mail atılacağı ifade edildi. Bir sonraki aramamda ise şubeye ne mail ne de telefon ile ulaşılamadığı söylendi. DemirDöküm gibi bir firmanın, bu şekilde şubeler vermesi ve böyle çalışanlar barındırması hayal kırıklığı yarattı. DemirDöküm ve A******** U***** bayisi, önceden ücret alıp hizmeti gerçekleştirmeyerek güvenimi sarsmıştır. 17.02.2024 tarihinde yeni bir randevu oluşturmak istemeleri ve evde küçük çocuğum olmasına rağmen bu durumun göz ardı edilmesi kabul edilemez. Kış günü bir arıza durumunda 12 gün boyunca nasıl idare edeceğimi düşünmek dahi istemiyorum. Bu kadar olumsuz bir deneyim yaşamak gerçekten üzücü.

DemirDöküm Servis Randevusunda Yaşanan Sorunlar
DemirDöküm Servis Randevusunda Yaşanan Sorunlar
profile
1 Destek
12 Şubat 11:38 (Şikayetten 6 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi

Muhammed
12 Şubat 12:16

Konuyla ilgili mağduriyetimin acilen giderilmesini ve parasını aldığınız işin yapılmaması ve tek izin günümde beni sabahtan akşama kadar bekletip sorunumun çözümünü sağlayamadığınız için gerekli işlemi yapıp boşa giden gün içinde gerekenin yapılmasını istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

DemirDöküm Servis Randevuyu Çok Geç Veriyor

Tuba
07 Haziran 18:07
786
1

DemirDöküm Kombi Ve Petekler.

Ersan
31 Ocak 11:55
605

DemirDöküm Marka Kombi-oda Termostatı Ve Yetkili Servis Çilesi

Hale
04 Ocak 17:10
892
1

Peşin Ödeme Yaptığımız DemirDöküm Servis Bakım İçin Gelmiyor.

Cengiz
26 Aralık 2023 20:27
530
Benzer Şikayet Yaz