20 Ekim 2016

DemirDöküm Randevu Saatinde Bile Kuruluma Gelinmiyor!

Dün saat 14-15 arasında kombimin ilk açılışı için randevu aldık ancak kimse aramadı gelmedi. Dersi de kaçırdım bu sebeple. Müşteri hizmetleri sistemlerindeki sorun geçtiğinde arayacaklarını söyledi. Bu öğlen aradılar ve yarım saat içinde geleceğiz dediklerinde okuldaydım ve hemen sonrasında dersim olduğu için koşa koşa eve gittim lakin telefondan çoktan gittiklerini öğrendim. Telefonda saat 15-17 arasında diye konuşuldu. Dersim 14 civarı bitti ve gelen telefonda 15 dakikaya geleceklerini söylediler. Biraz beklemelerini rica ettim lakin 14.15 civarı evden gidiyorlardı.

Müşteri hizmetleri 15-17 arasındaki randevunun ortalama saatinin 14 olduğu gibi bir şey söylediler. Bu ne mantıktır? Ben randevu saatinde evdeyim ancak yetkili uygun saatinde gelmiyor. Ayrıca en yakın randevu tarihinin cumartesi günü olduğunu ve saat veremeyeceklerini söylüyorlar. Sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum.

Batuhan 1.239 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan'ın Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

    Ertesi gün sorunumu çözdüler kombimi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Özellikle ilgilendiği için Şule Hanım'a teşekkür ederim.

  • Batuhan21 Ekim 2016

    Ertesi gün sorunumu çözdüler kombimi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Özellikle ilgilendiği için Şule Hanım'a teşekkür ederim.

  • DemirDöküm Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön