3 g
Yorum Yap
#11856681

DemirDöküm Nitromix Kombi!

Ödüllü diye alınan DemirDöküm marka nitromix model kombinin 2 hafta sonra evde oluşan ilk elektrik kesintisi sonrasında ekranı bozuldu. Yetkili servis kontrol ettikten sonra bu tarz durumların garanti kapsamına girmediğini ve ücret karşılığı tamir edileceğini belirttiler. Demek ki ekran garantiye girmiyor. Firmanın büyük övgülerle sattığı ürün 2 hafta sonra ekran arızası verdi ve tamiri için ücret talep ediliyor. Yani tüm ilgi alaka ürün satılana kadar daha sonrasında kimse sahip çıkmıyor.

Göksel Göksel 555 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Göksel2 g

    Müşteri hizmetlerinden sırf bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylemek için arandım. Öylesine bir arama yani. Benim yaşadığım mağduriyeti anlıyorlarmış ama bir şey yapamazlarmış. Mesajı okuyan ve çevremdeki herkese bir daha demir dökümün hiçbir ürününü almamaları konusunda görüşlerimi söyleyeceğim. Eğer siz de benim gibi daha ilk arızada yarı yolda kalmak istemiyorsanız uzak durmanızı tavsiye ederim.

  • DemirDöküm Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 0850 222 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 0850 222 1 833

Ziyaretçi Yorumları