29 Ocak 2014 #2263353

DemirDöküm Kombinin Kartı Yandı

DemirDöküm kombi sürekli f4 hatası veriyor servise haber verdik. Kart arızasının elektriğin akım şiddetinin farklılığından kaynaklı olduğunu söyledi. Sigortası v.b yok mu bu kombi kartının ? Evde bir sürü elektronik cihaz var ve bozulmazken bu kadar kalitesiz malzemelerle mi üretiliyor bu kalisto kombiler ? Bir de madem böyle basit bir durum var, kombiyi ilk takarken söyleselerdi de bir regülatör alsaydık bozulmasaydı. Garantisi bitmiş ya hizmet kimin umurunda. Şayet garantili cihazlara da nasıl servis hizmeti sağladıklarından haberdarız ya neyse. Bir daha kapımdan içeri giremez DemirDöküm !

Yasin 488 Okunma

Cevaplar

  • Yasin14 Şubat 2014

    arayan müşteri temsilcisi sadece garantisi bitmiş elbette ücretli yapacaklar diyor.. biz bedavaya yapsınlar demiyoruz zaten ama dışarıdan 200 tl'ye bulabildiğimiz ürünü servisten daha uygun fiyata almak yerine daha kazık fiyata satılması da nasıl bir anlayıştır !

  • Yasin29 Ocak 2014

    fabrikasyon hatası elektronik kart üretiliyor (markası ROTA) bozulunca da milletten çuvalla para isteniyor.. İŞİN GÜZELİ BU KART BOZULUNCA DİĞER MODELLER GİBİ TAMİR EDİLEMİYOR. SERVİS DE YARDIMCI OLMAK YERİNE ÇUVALINI DOLDURMA PEŞİNDE.. KARTI KENDİM SÖKTÜM GAZİOSMANPAŞA'DA BİR ELEKTRONİKÇİDEN YENİSİNİ (SERVİSTEKİNDEN DAHA UYGUN FİYATA) ALDIM TAKTIM ŞİMDİ ÇALIŞIYOR. DEMİRDÖKÜM ALACAKLARA UYARI HEM ÇOK YAKIYOR HİÇ TASARRUFLU DEĞİL, HEM DE ÜSTTE BELİRTTİĞİM MEŞHUR KART SORUNU MEVCUT !

  • DemirDöküm Temsilcisi29 Ocak 2014

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön