11 Şubat 2014 #2288946

DemirDöküm Kombinin Garantisini Uzatmıyor

Ben DemirDöküm İsofast kombisini kullanıyorum. Beni dün aradılar garanti uzatmak ister misiniz? diye o an müsait değildim beni sonra arar mısınız dedim. Arayan soran olmayınca ben aradım. Beyefendi bir yanlışlık olmuş sizin modellere garanti uzatma paketi yok. Ben böyle bir şey görmedim. Bugün isofast modeli, yarın 'a', öbür gün 'b' modeli aldınız arkasında DemirDöküm'ü bulamayabiliriz.

Hasan 255 Okunma

Cevaplar

  • Hasan17 Şubat 2014

    Maalesef değerlendirmelerde verebileceğim en düşük puan sıfırdı.Eğer eksi puan vermem mümkün olsa idi emin olunuz ki onu verirdim.Hiç bir olumlu yaklaşım ve çözüm üretilmedi.

  • Hasan11 Şubat 2014

    Evet Demirdöküm aradı ama cevap ne evet sizi bilgilendirmemiz gerekiyordu bu modele garanti olmadığına dair.Yani benim şikayetim olan modeline sahip çıkmama konusunda bir çözüm olmadı.Yine aynı şekilde bu modele garanti paketi yok ile karşılaştım ve ben 10 yıllık müşterisiyim ben bir hata yaptım aman başkası yapmasın demirdöküm servisine de söyledim birdaha kesinlikle düşünmem almayı ve her ortamda da tüketiciyi uyarmaya ve yazmaya çalışacağım.Saygılarımla,

  • DemirDöküm Temsilcisi11 Şubat 2014

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön