Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

DemirDöküm Kombi Servis Hizmeti

İlker
02 Aralık 2023 11:31
3.602

DemirDöküm nitromix kombimiz var. Periyodik bakım için DemirDöküm müşteri hizmetlerini aradım, bana 1289 TL karşılığında yetkili servisin gelip bakımlarını yapacağını söylediler. Anlaştık, bana randevu verdiler. Randevu günü bitti, gelen giden olmadı. Bir süre sonra müşteri hizmetlerini aradım, bakıma gelen servis olmadığını dedim. Bana dedikleri şey, ücret iadesi istiyorsanız dilekçe yazın, WhatsApp hattımızdan atın. 'ben niye dilekçe yazayım, siz gelip bakmadınız, yapmadınız' dedim. Bana 'prosedür bizde böyle' dediler. DemirDöküm pişmanlık. O paralara daha sessiz çalışan kombi alınır. Servis randevu verir, gelmez; müşteri hizmetleri 15 dakikaya bağlanmaz.

profile
1 Destek
04 Aralık 2023 08:05 (Şikayetten 1 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

DemirDöküm Nitromix P 35 Şikayetleri

Şikayetlere Dönmeyen Marka; DemirDöküm

Mustafa
17 Nisan 14:54
115
5
Çözüldü

DemirDöküm Nitromix 35 KW

Zeki
14 Mart 19:49
2.619
"Öncelikle ve özellikle şikayet vardaki kaydımdan sonra benimle iletişime geçen Bircan hanıma çok teşekkür ediyorum. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı müşteriyi anlayan, sorunun çözümü için ve kaliteli hizmet sunmak için elinden geleni yapan bir çalışan işte DemirDöküm tam anlamıyla böyle kaliteli insanlarla çalışmalı. Kendisine çalışma hayatında başarılar diliyorum. Cihaz değişimi tamamlandı. Şu anda bir sorun yok Teşekkürler DemirDöküm."
1

DemirDöküm Ek Garanti Paketi Satma Hikayesi

Hayrettin
14 Mart 19:02
1.712

DemirDöküm Kombi Yetkili Servis

Nihan
14 Mart 12:35
308

DemirDöküm Kombi Ve Müşteri Hizmetleri +servisin Kalitesizliği

Bayram
09 Mart 06:14
317
DemirDöküm Kombi Ve Müşteri Hizmetleri +servisin Kalitesizliği
Tüm Nitromix P 35 Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz