Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

DemirDöküm Kombi Pişmanlık Servisi Perişanlık

Hasan
22 Nisan 16:38
322

DemirDöküm marka kombim 20/04/2024 tarihinden beri F5 arızası vermekte olup konu ile ilgili yetkili servis aranıp arıza kaydı oluşturulmuştur. Servis, Cumartesi günü yoğun olduklarını ve aynı gün hizmet veremeyeceklerini, Pazar günü ise çalışmadıkları bilgisini vermiştir. Söz konusu randevu 22/04/2024 tarihi için oluşturulmuş, yetkili servis saat 15:00 civarında gelmiştir. Servis kontrolü sonrasında prosestat değişimi yapılması gerektiğini, ellerinde söz konusu parçanın olmadığını ve fabrikadan parça gönderilmesini isteyeceklerini belirtmiştir. Saat 15:30'da eve gelinmiş, servis kaydı oluşturulurken F5 arıza bilgisi verilmiş ve servisin elinde kombinin en sık bozulan parçası olan prosestat bulunmamaktadır. Bu ürün saat 15:30'da gelen servisten sonra ne zaman kargoya verilecek? Araya 23 Nisan resmi tatil giriyor. Bu tedarik ve tamir süreci ne kadar sürede tamamlanıp mağduriyetimiz giderilecek? Söz konusu kombinin çalışmıyor olması ve sıcak suyun akmaması, evde küçük çocuğun olması nedeniyle temizlik ve hijyen konusunda büyük sıkıntı yaratmaktadır. DemirDöküm gibi bir firma, servisi elinde olmayan bir ürünü neden bölgede bulunan diğer servislerden değil de fabrikadan tedarik etmeye çalışmaktadır? Kombide arıza olup geçici olarak sorun giderilse belki beklenebilir; ancak kombi hiç çalışmıyorken insanları mağdur etmek ve sıkıntıya düşürmek, böyle bir markaya yakışmamaktadır.

22 Nisan 17:01 (Şikayetten 23 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mesut

O parça kolay kolay bozulmaz aslında? Sizin arıza bacadan kaynaklıda Olabilir? Hangi şehir hangi semt, Benim Kombide Aynı sorun vardı kaç gün uğraştım sonunda yaptım 2 gündür normale döndü.

DemirDöküm Nitromix P 24 Şikayetleri

1

DemirDöküm Fabrika Çıkışı Arızalı Kombiyi İade Almıyorlar

İlker
19 Mayıs 16:47
590

DemirDöküm Nitromix Kombisi Arızalı

Umut
31 Mayıs 01:05
272

DemirDöküm Fabrika Hatası Ürün Takıldı

Murat
20 Mart 16:13
886
Tüm Nitromix P 24 Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz