18 Ekim 2016 #6721027

DemirDöküm Kombi Kendi Kendine Kapanıyor!

29 Eylül'de kombi bakımı için telefon açtığım DemirDöküm müşteri hizmetleri M*** beyden 1 Ekim tarihi için randevu talep ettim. Bana kış döneminden dolayı yoğun olduklarını ancak 8 Ekim tarihinde servisten gelebileceklerini söylediler. Ben de her şey normal göründüğü için kabul ettim. M*** bey hızını alamamış benden kombi bakımı için 90 TL TL'yi kredi kartı hesabımdan almıştı bile. Hizmet almadan ne güzel para veriliyor. Var mı dünyada başka böyle güzel kaymak iş?


Daha sonra 8 Ekim tarihinde dışarıda işimiz olmasına rağmen akşama kadar bu servisten gelen kişileri bekledik. Ne gelen var ne giden ne de gelemeyeceğiz kusura bakmayın diyen? Ayın 15'inde bir arkadaş geldi bakımını yaptı, keşke bakım yapmasaydı. En azından o zaman kombi çalışıyordu? Şimdi çalıştıktan bir süre sonra kendi kendine kapanıyor?

Fikret 2.062 Okunma

Cevaplar

  • DemirDöküm Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön