Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

DemirDöküm Gaziantep Yetkili Bayi Sorumsuzluğu

Tuğçe
27 Kasım 2023 17:24
398
Tuğçe'nin Teşekkür Mesajı
“Geç olsa da ulaştığınız için teşekkürler.”

Geçen sene DemirDöküm marka hermetik şofben aldım. Bir gün önce f4 uyarısı vermeye başladı. Yetkili servis için aradığımda 6 gün sonraya randevu verdiler. Birincil tüketim ürünü olan bir cihazı bu kadar uzun zaman servis süresi vermezler. 48 saat içinde müdahale etmeleri gerekmektedir. Gaziantep Şehitkamil buz teknik soğutma adlı işletme yi aradığımda ise orada çalışan hanımefendi S**** ya da S*** hanım' in fütursuz, mahalle ağzıyla konuşması yüzünden bu markadan da bu işletmeden memnun değilim. Madem bu ürünü satıyorsunuz yetkili servis olarak 6 gün boyunca bekletmeye hakkınız yok. Çalışanların konuşmayı dahi bilmediği bir işletmede hizmet beklemek zaten mantıklı değil. Sorunumun ivedilikle çözülmesi beklemekteyim. Aksi halde Tüketici Hakları da dahil olmak üzere bir çok yerde şikayetçi olacağım.

27 Kasım 2023 18:13 (Şikayetten 49 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi

Tuğçe
28 Kasım 2023 15:31

Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir lafı umarım sadece lafta kalmaz ve soruna çözüm bulabilirsiniz.

Tuğçe
02 Aralık 2023 12:16

Geç olsa da ulaştığınız için teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

DemirDöküm L350F Hermetik Şofben Alınmaz

Abdullah
30 Nisan 13:59
709
1

DemirDöküm Teknik Ve Müşteri Hizmetleri Sıfır

Merhaba
17 Nisan 12:29
107
5
Çözüldü

DemirDöküm Ayıplı Gelen Ürünü Hala Değiştirmedi

Kasım
25 Mart 10:00
836
"Öncelikle şikayet talep biriminde olan bircan hanıma çok teşekkür ederim. Kendisi çok ilgiliydi olayı anladı ve çözün üretti. Ürünümüz değiştirildi. Vatandaştan kaynaklanmayan arızalar ve sürekli oluşan hatalar için bu kadar uzun yoldan gitmeyip direk değişim yaparsanız firmanızın geleceği daha parlak olur. Daha önce şikayet talep biriminde bizle ilgilenen nazlı hanım bir çözüm üretemedi fakat bircan hanıma çok teşekkür ederim olayı çözdüğü için."
DemirDöküm Ayıplı Gelen Ürünü Hala Değiştirmedi
demirdokum-ayipli-gelen-urunu-hala-degistirmedi-2.pdf

DemirDöküm Hermetik Şofben Suyu Geç Isıtması

Sema
08 Şubat 12:49
744
Benzer Şikayet Yaz