17 Nisan 2013

DemirDöküm Ürün Garantisi!

02/03/2013'de, Ümraniye istiklal demirdöküm bayi (huzur mağazacılık) dan 600*2000 plus radyatör aldım. Mağazada ürün satılmadan önce,ürünün 10 yıl garantisi olduğu söylendi. Ödeme yapıldı ve fiş verildi.(fatura kesemiyorum denildi) Montaj ekibi ertesi gün evime gelip montajı yaptı. Garanti ile ilgili soruma garanti kağıdını mağazadan alabileceğim söylendi.

Mağazaya gittiğimde mağazadaki personel"abi ürünün içinden çıkarsa çıkar,çıkmazsa yapacak bir şey yok. Elinizde ki fiş de garanti adına hiç bir şey ifade etmez" dedi. Konuyu genel müdürlüğünüze ileteceğimi kendilerine söyledim. İşin daha komik tarafı, genel müdürlük şikayet biriminden görüştüğüm H**bey de aynı yaklaşımda. Mağduriyetim devam ediyor.

Murat 137 Okunma

Cevaplar

  • Murat 07 Mayıs 2013

    Evet Şikayet Sonrasında DemirDökümden ve İlgili Bayii den Arandım.Sorun Hemen Çözülecek Diye Bilgi Verildi.Ama Daha Sonra Her Hangi Bir Şekilde Dönüş Yapılmadı.Parasını Ödediğim Ürünün Garanti Kağıdını Alamadım.Böyle Bir Satış Sonrası Hizmet Olamaz.Bir Daha Asla Demirdökümden Bir Ürün Almayacağım....

  • DemirDöküm Temsilcisi17 Nisan 2013

    Tüketicimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön