DemirDöküm Termosifon Çalışmıyor!

Bahar İ. |

02.12.2013 tarihinde Baumax'tan DemirDöküm DT3- 65L marka elektrikli termosifon satın aldım. Cihazın montajını Bostanlı yetkili servisi yaptı. Cihazın su bağlantısı olmadığı halde cihazı asıp gittiler. Hizmet belgesini tam teslim edilmiş gibi imza ettirdiler. Cihaza su bağlantısını vererek çalıştırdık, cihazın resistan ışığı devamlı yanıp söndüğü ve suyu ısıtmadığı bilgisini servise ilettim. Servis geldi.

Binada topraklama yükünün fazla olduğunu ve cihazınçalışmamasının normal olduğunu belirttiler. Biz elektrikçi çağırdık. O da bir bina için normal olduğunu asıl sorunun cihazda olduğunu söyledi. biz bina için topraklamamızı güçlendirdiğimiz halde cihaz halen çalışmamaktadır. İadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar İ.
  23 Aralık
  14:09

  Demirdokum hep ayni taktigi uyguluyor.Devamli biz size dönücez bizden haber bekleyin diyorsunuz. 1 ay oldu cihazi calismsiziiyor.evde sicak su akmiyor.sizi tüketici haklarina da sikayet edicem. iade icin 1 aylik sureyi oyalarak gecirmeye calisiyorsunuz. biliyorum ki ! iade hakkimi elimden almaya calisiyorsunuz.tesekkurler demir döküm!

 • 23 Aralık
  12:05

  Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,
  DemirDöküm
  444 1 833