19 Şubat 2013

DemirDöküm Sürekli Arızalı Ürünü Değiştirmiyor!

Bir yıl oldu, Adana-Metro Market' ten 24 btu bir klima satın aldım. Servis geldi kurulumunu yaptı, hemen ardından cihaz arıza verdi uygun montaj yapılmamış bu nedenle gaz kaçırmış. Cihaz çok geçmeden yine aynı sorunu verdi, servis yine geldi yaptı gitti. Bu defada cihazın içinden ilk çalışma esnasında sesler gelmeye başladı.

MİM 'ni arayıp şikayetimi bildirdim. MİM yetkili ile görüştüm ve tümünü kayıt altına aldım, saklı tutuyorum. Ayıplı ürünü değişim yapmadıkları gibi, lütfedip bir geri dönüş bile yapmıyorlar. Bölge müdürleri istemediğim servisi yine bana göndermiş ve servis birde benden para istiyor. Anlayacağınız garantili cihazım şuan garantisiz.

Serhat 90 Okunma

Cevaplar

  • Serhat19 Mart 2013

    Evet beni biri aradı ve görüştük. Ancak demirdökümün yaptığı zaten hep bu. Sizi ararlar ama sonuca birtürlü ulaşamazlar, bir daha ne arayan olur ne soran olur. Mallarını sattıktan sonra sizle işleri bitiyor. Ben yandım siz yanmayın ve kesinlikle demirdökümün hiçbir ürününü satın almayın. bir arıza veya bir sorun yaşarsanız dediklerimi daha iyi anlarsınız.

  • DemirDöküm Temsilcisi19 Şubat 2013

    Tüketicimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön