16 Nisan 2016

DemirDöküm Parayı Peşin Alıp Keyifleri Yetince Geliyorlar!

Müşteri temsilcisi tarafından kombi bakımı için Cumartesi gününe randevu verildiği söylendi, saat 14.00'e kadar bekledim, hafta sonu işlerimizi erteledik. Tekrar aradım, yönlendirileceği ve gelmeden yarım saat önce aranacağım söylendi, arayan olmayınca tekrar müşteri temsilcisini aradım, diğer bir temsilci randevumun Pazartesi olduğunu söyledi. Bana bunu bildirmeleri gerektiğini, aramasam Cumartesi gününü evde geçireceğimi söylediğimde ise böyle bir uygulamaları olmadığını söyledi.

Yani hazretler istedikleri zaman gelecekler, ben işte isem geri dönecekler. Bakım ücretini sözleşme yapıp peşin almayı biliyorlar ama laubalilik had safhada. Bunların müdürleri kim? Nasıl bir akılla yönetiyorlar, anlamak mümkün değil. Nasıl olsa bize mahkumlar diye düşünüyorlar ama arkalarından işittikleri lafları duysalar utanırlar mı merak ediyorum.

Konuralp 461 Okunma

Cevaplar

  • Konuralp'ın Teşekkür Mesajı19 Nisan 2016

    Telefonla arayan firma temsilcisi, son derece nazik bir şekilde, uygun olduğum gün ve saatte elemanın geleceğini belirtti. Yaşadığımız aksaklık için özür diledi, bazı firmaların değil şikayete cevap vermek, sanki hiç şikayet yokmuş gibi davrandıkları düşünülürse bu firmanın tutumunu takdire şayan bulduğumu ifade etmek isterim teşekkürler.

  • DemirDöküm Temsilcisi16 Nisan 2016

    Tüketicimizin şikayetiyle ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön