26 Ekim 2016

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri Hatası!

Yapılan bilgilendirmede oda termostatı almam, kablo döşetmem, sonrasında müşteri hizmetlerinden randevu almam idi. 35-40 TL (her aramada farklı) servis ücreti ile termostatın bağlanacağı söylendi. Elektrikçiye cihaz ücretine yakın ücret ödeyerek dedikleri gibi kablo döşettim. Randevu için aradığımda 40 TL servis 40 TL kurulum ücreti-80 TL talep ettiler. Müşteri hizmetleri sadece kablo döşetin deyip yanlış yönlendirdiği için, garanti kapsamından çıkmaması adına cihazı elektrikçiye taktırmadım.

Ki bu durumlarda cihaz servis tarafından ve ücretsiz bağlanıyor pek çok firmada. İlk açılım servisçe yapılmadığında garanti kapsamında kabul edilmiyor. Müşteri hizmetlerinin eksik bilgilendirmesi nedeni ile cihazın 3 katı ücret ödenek zorunda bırakılıyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için desteğinizi rica ediyorum.

Cemre 1.647 Okunma

Cevaplar

  • Cemre'nin Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

    Sule hanima ilgisi için çok teşekkür ederim

  • Cemre 28 Ekim 2016

    Şule Hanıma yaşadığım sorunla ilgilendiği ve mağduriyetimi gidermeye yönelik desteği için çok teşekkür ediyorum... .

  • DemirDöküm Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön