31 Ekim 2016

DemirDöküm Kombinin Kartı Yandı.

İyi bir marka adı altında sizin ürününüzü tercih ettim ve aldım ama daha altı ay olmadan kombinin kartı yandı ve yenisinin takılması için servisi aradım. Bana söylenen ellerinde hafıza kartının olmadığı ve 4 gün sonra geleceklerini söylediler benim evde iki tane küçük çocuğum var ve o soğukta biz bekledik, geldiklerinde ise kartın dışında başka bir arızanın da olduğunu bildirdiler.

Birincisi, sizin gibi iyi bir firma nasıl olur da ikinci el satın almış gibi bu kadar çok arıza verebilir ürünün daha altı ayı dolmadı.
İkincisi ise kombiye yılda bir defa bakım yapmak garanti kapsamında iken bana bakım 90 lira ücretle yapacaklarını söylerler.

Bir daha asla bu firmadan hiçbir şey alamayacağım ve çevremdeki herkese almaması için de gerekli uyarıları yapacağım.

Naile 2.898 Okunma

Cevaplar

  • Naile'nin Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

    Firma çalışanlarınızdan nuray hanıma göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli bilgileri vermiştir. Bundan sonraki dönemde böyle sorunlarla karşılaşmamak dileğiyle kolay gelsin:)

  • DemirDöküm Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön