12 Şubat 2015

DemirDöküm Kombi Servis Sorunu!

Uzun yıllardır DemirDöküm kombi kullanıyoruz ve tüm bakımlarını da Pendik'teki yetkili servise yaptırıyoruz. 7 Şubat günü arıza nedeniyle yine yetkili servise ulaştık ve parça değişimi nedeniyle pazartesi onarımın bitmiş olacağı söylendi. Pazartesi günü geldiğinde parça yok yarın gelecek denilerek salı gününe atıldı. Bu arada TV'de sürekli kar fırtına uyarıları yapılan bir zamandayız.
Salı günü ise acemi bir yetkili servis elemanı yaklaşık 4 saat kombiyle güreşti. Sonuçta kombi kazandı, yetkili usta gitti.
Ancak kombi evde hangi musluk açılsa altından sular akıtmaya başladı. Yetkili servis, yetkisiz eleman göndermediğini ancak gerçek işi bilenin yarın geleceğini belirtti. Kombi dolabım şişti.

Altan 1.917 Okunma

Cevaplar

  • Altan 14 Şubat 2015

    Kombi onarımı için 300 TL diye başladıkları işi 1000 TL çıkarınca iki saat içinde yüksek rakam ödemeniz gerekiyor diye çözüm buldular. Kaç gün oldu şişen dolap resimlerini, suyun akan görüntülerini de defalarca ilettim, ancak sadece süreç başlatabildiler. El insaf lütfen. Yetkili servisinin yaptıklarını kontrol edemiyor, sadece ne derse ona inanıp müşteriyi mağdur ediyorlar. Müşterileri değilim artık onların kombisini hurdacıya bile satmadım direk çöpe attım. Onlar hala süreç başlatmakla çözüm bulduklarını yazıyorlar. Dolap kullanılamaz hale geldi. Beni mağdur ettin. Kombi seçiminde önemli olan kesinlikle marka değil servis hizmetiymiş bunu öğrettiler. Farkında olmasalar da bir şey öğretmiş oldular. DemirDöküm Vaillant grubuna bağlıymış. Benim hayatımdan bu iki marka müşteriye olan duyarsızlıkları nedeniyle ebediyen silindi.

  • DemirDöküm Temsilcisi12 Şubat 2015

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön