23 Haziran 2016

DemirDöküm Klimada Sürekli Problem Yaşıyoruz!

Haziran 2014'te aldığımız klimada sürekli problem yaşıyoruz. Kullanmaya başladıktan 3 ay sonra problemler başladı. Servis sorunu bîr türlü gîderemedi. Şu an yine aynı sorunu yaşıyoruz servisi arıyorum ama 3 günden önce gelemeyeceklerini söylüyorlar. 2 senedir aynı şeyleri yaşıyoruz. Tayinciyiz başka bir şehre gidersek ne olacak. Lütfen yardımcı olun. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Hasan 533 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 11 Temmuz 2016

  Tekrar yazmak zorunda kaldım. Yapmış olduğum şikayetin ardından servis geldi. Bir iki parça değiştirdi ve gitti. Arıza devam etmesi üzerine tekrar kayıt açtırdım ve yine servis geldi değişen parçaların dışında bir şey yapamayacaklarını söylediler ve ben tekrar değişim talebimin olduğunu söyledim. Ancak bu gün İskenderun servis sorumlusu ile görüştüğümde halen değişim talebimin yapılmadığını öğrendim. Neden yapılmadığını sorduğumda kendilerinin zor durumda kalacaklarını söyledi anlamadım yani ben bu bozuk ama garantili klimayı ne yapacağım. Klimayı ilk aldığım günden itibaren sürekli aynı problemi yaşıyorum. 2 kez ana kart 2 kez boru sensörü1kez ısı sensörü değişti halen aynı sıkıntı devam ediyor. Arayan soranda yok. Her yıl iki kez servis geliyor parça değiştirip gidiyor. Garanti bitince ne olacak. İlla işi yokuşamı sürmek lazım. Kayıtlarda herşeybelli keyfimizden çağırmıyoruz servisi.

 • Hasan 29 Haziran 2016

  Şikayet No..: 5792299; servisteki arkadaşta başka yapacak bir şey olmadığını söyledi. Bende tekrar klimanın değişimini istediğimi söyledim ve arkadaşlar ayrıldı. Bu arada klimanın değişimi durumunda bana yaklaşık 1 ay gibi bir süre alabileceğini söylediler. Bulunduğum bölgenin sıcak olması sebebi ile klima olmadan olmaz. Bunun için. Yaklaşık 2 yıl önce alıpta bir türlü düzenli kullanamadığım bu klimanın değiştirilmesini istiyorum. Bu arada DemirDöküm tarafından neden bana hiç dönüş yapılmıyor bunu da anlamış değilim. Bu konudaki mağduriyetimin acilen giderilmesi istiyorum.

 • Hasan 29 Haziran 2016

  Şikayet No..: 5792299: yapmış olduğum şikayetin ardından servis geldi. İki sensör daha değiştirdi. Ancak servis iftara yakın bir saatte geldiği için sensör'ü değiştirdi ve gitti. Ben servise klimayı değiştirmek istediğimi sürekli arıza çıkardığını tekrar söyledim ve bana talepte bulunacağını söyledi ve herhangi bir evrak vermedi. Sonuç olarak klima halen arızalı servisin geldiği gün tekrar klimayı açtım aynı problem devam ediyor. Müşteri hizmetlerini arayarak tekrar arıza kaydı oluşturdum ve klimanın değişimini istedim. Ertesi gün servis yine geldi. Gelen servis'e sensörlerinin daha yeni değiştiğini (daha önce 2 kez ana kart ve 1 kez de boru sensörü değişmişti) söyledim.

 • Hasan 24 Haziran 2016

  Haziran 2014 yılında aldığımız klimada sürekli problemyasıyoruz. Kullanmaya başladığımız 3 aydan itibaren problemler başladı. Servis bir türlü sorunu gideremedi. Garantisi devam ediyor ve biz her yaz aynı problemi yaşıyoruz. Bu gün tekrar aradım cumaya ancak gelebilirlermiş. 2 yıl içerisinde hemen hemen bütün parçalar değişti sma sorun devam ediyor. Koskoca firma bi çözüm bulamadı. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Bu arada tayinciyiz başka bir şehirde aynı sorunları nasıl çözeceğiz bir senesi var garentinin bitmesine eledimden geleni yapacağım

 • DemirDöküm Temsilcisi23 Haziran 2016

  Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön