04 Haziran 2016

DemirDöküm Klima Soğutmuyor!

Afyon'da bir giyim firmasında 3 katlı mağaza ve 3 katta DemirDöküm salon tipi klima kullanıyorum artık yazları kabus oldu hiçbir şekilde klima sorununu servis çözemiyor. 3 yıldır bıktım ve iadesi için tüketici heyetine acil bir şekilde başvuruda bulunacağım klimaların hemen değiştirmelerini istiyorum ya da para iadesini.

Yunus 385 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı23 Ağustos 2016

    Eskişehir servisi atilla beyin ilgisinden ve tecrübesinden dolayı teşekkür ederim sorun çözüldü bundan sonra doğabilecek sıkıntılarda bu servisle irtibat içerisinde olacağım. bir de genel merkezden şule hanımın bizimle sürekli irtibatta olup ilgilenmesinden dolayıda teşekkür ederim DemirDöküm servis ve çalışanlarını bu insanlardan oluşturursa daha başarılı olur. saygılarımla

  • Yunus 18 Ağustos 2016

    Eskişehir servisi atilla beye ilgisinden ve tecrübesinden dolayı teşekkür ediyorum sorunumuz inşallah çözüldü yalnız DemirDöküm servisine ricam Afyon bölgesini afyondaki servise değil başka bir servise yönlendirmelerini rica ediyorum bizim bu hale gelip sıfır alınan cihazları 3 sene boyunca sorun yaşamamıza neden olan Afyon servisidir afyonda DemirDöküm klima kullananlara sorulmalı hepside sıkıntılı.

  • DemirDöküm Temsilcisi04 Haziran 2016

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön