16 Nisan 2013

DemirDöküm Klima Dış Ünite Değişimi!

Yetkili servis elemanlarını 2 defa çağırdıktan sonra 3. defada sanırım 8 Aralık 2012 günü A2-12 DemirDöküm klimanın dış ünitesinin sesli çalıştığına ikna edebildim. Dış ünite için izalasyon malzemesi istenecekti. Defalarca aramama rağmen 2013 şubat ortalarında izolasyon malzemesi takıldı. Ama gürültü devam ettiği için ertesi gün tekrar aradım.

3. defa aynı problem olmasından dolayı dış ünitenin değişeceği söylendi. Üzerinden yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen ve defalarca telefon etmeme ve iletişim merkezinden bölgeye ileti gönderilmesine rağmen hala daha mağduriyetimizin giderilmedi. Komşularımız rahatsız olduğu için kış boyunca klimayı kullanamadık. DemirDöküm firmasından şikayetçiyim.

Ali 221 Okunma

Cevaplar

 • Ali 19 Ağustos 2013

  Demirdökümün problemin çözümüne karşı ilgisizliğinden dolayı mecburen elimdeki belgelerle Tüketici hakem heyetine başvurdum. Ve hakem heyetinden paramın iadesini talep ettim. 1 ay gibi kısa bir sürede talebimi kabul ettiler. 1-2 hafta içerisinde de Demirdöküm klimanın demontajını yapıp paramı hesabıma yatırdı. Böylece demirdökümle olan maceram bitti. Bir daha bu firma ile işim olmaz.

 • Ali 09 Mayıs 2013

  16 Nisanda görüşüldü. Bu gün 9 Mayıs hala problemin giderilmesi ile ilgili bir geri dönüşleri olmadı.

 • Ali 20 Nisan 2013

  Gerçekten şikayetten 1 sonraki gün aradılar. Hizmetlerinin gecikmiş olduğunu kabul ettiler ve gerekli yerlerle iletişime geçip haberdar edeceklerini söylediler. Ama hala daha şikayete sebep olan problemin çözümü ile ilgili bir geri dönüş alamadık. Dolayısıyla sikayetimiz devam etmektedir.

 • DemirDöküm Temsilcisi16 Nisan 2013

  Tüketicimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön