22 Ağustos 2016

DemirDöküm Kendi Ürününe Sahip Çıkmıyor...

15 gün önce DemirDöküm marka hermetik şofben aldım. Servisi aradım, montajı biz yapmıyoruz, dışarıdan yaptıracaksınız ve İgdaş onayı alacaksınız dediler. Başka hiçbir firmada olmayan bu uygulamadan rahatsız olmama rağmen dışarıdan bir ustaya montajı yaptırdım ve İgdaş onayı aldım. DemirDöküm servisi onay için geldiğinde hatalı montaj yapıldığını İgdaş onay vermesine rağmen firmanın onay vermeyeceğini söyleyerek bir de benden 35 TL servis ücreti aldı. Cihazınıza bu kadar önemli ise, neden kendiniz bağlamıyorsunuz?

Bu durumu şirket müşteri hizmetlerine aynı gün bildirdim. İlgileneceklerini söylediler ancak 22.8.2016 tarihine kadar bir ses çıkmadığı için tekrar müşteri hizmetlerini aradım. İlgili kişi n*** hanımın yemeğe çıktığını yemekten dönünce hemen arayacağını söylediler. Sanıyorum yemek hayli uzun sürdü. Şu an 14:30 olmasına rağmen kimse aramadı.

Tansel 1.582 Okunma

Cevaplar

  • Tansel'in Teşekkür Mesajı23 Ağustos 2016

    Şirket yetkilisi Nuray hanım bizzat iletişime geçerek sorunun çözümü konusunda çaba gösterdi.Kendilerine teşekkür ederim. Umarım şirket bu aksaklığı genel olarak düzeltme yoluna gider ve başka benzer maduriyetlerin ortaya çıkmasını engeller.

  • DemirDöküm Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön