06 Temmuz 2013

DemirDöküm İlgisiz Servis Ve Yetersiz Personel!

Temmuz 2012'de DemirDöküm inverter 18.000 BTU bir klima aldım. Monte ettirmek için Şırnak'taki yetkili servisi arayınca klima işinden bihaber , Silopili bir tamirci olan H***'i bana yönlendirip , telefonla anlata anlata klimayı kurdurdular. Aynı klimayı iki aydır günde ortalama 8 saat olmak üzere kullanıyorum.

Birkaç gün önce akşam 23 civarı açtığım klimadan sabah 7'de üzerimize buz parçaları yağmaya başladı. Çağrı merkezini arayıp durumu bildirdim. Ertesi gün yine gelen h*** beni klimanın buz atmayacağı konusunda ikna etmeye çalıştı. Yanında gaz olmasına rağmen ertesi gün(bugün) gaz basmak için geleceğini söyleyip gitti. Gece yarısı oldu hala gelmedi. Bizi h** elinden kurtarın.

Orhan 158 Okunma

Cevaplar

 • Orhan12 Temmuz 2013

  Sadece görüşüyorsunuz. Bakın kaç gün oldu hala buzlarımla beraberim. Keşke sizin markayı tercih etmeseydim....

 • Orhan09 Temmuz 2013

  Böyle bir mahrumiyet bölgesinde ,sizi tercih edip alıp şuanda da bu kadar sorunla başbaşa kalmaktan ötürü çok rahatsızım. Bir daha asla tercih etmeyeceğim gibi kimseye de önermeyeceğim.

 • Orhan08 Temmuz 2013

  Evet görüştük. Şikayetimi detaylı olarak tekrar anlattım ama sonrasında servisten ne arayan ne soran var. Ben ve yanlış monte edilen klimamın buzları hala güzel bir ikiliyiz. Klimanın buz fırlattığının video görüntüleri mevcut. Merak eden bir yetkili olursa gönderebilirim.

 • DemirDöküm Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Tüketicimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön