01 Kasım 2016

DemirDöküm Güneş Enerjili Isıtıcı 1,5 Senede Döküldü!

Etrafımda onlarca marka güneş enerjili ısıtma satan firma varken, kurumsal, bilindik marka diye düşünerek 13 Mart 2015 tarihinde, Söke yetkili satıcı Söke Mühendislik Ltd. Şti. firmasından 2200 TL'na DemirDöküm markalı vtk-30 model, basınçsız çalışan güneş enerjili su ısıtıcı satın aldım. Nisan 2015 tarihinde dubleks villamın çatısına monte edildi. Son 2 aydır su faturası yüksek gelmesi sonucunda sıcak su tankının içeriden su akıttığını gördüm. Ürünü satın aldığım bayiyi aradım, ayın 29'unda geldiler, fabrikasyon arıza olduğunu, firmaya ileteceklerini söyleyerek resimler çekip gittiler. Bugün ise DemirDöküm'ün kazanı garantiden karşılayacağını fakat 700 TL vermem gerektiği söylendi. Yenisi 400 TL olan kazana garantiden 700 TL? Komşularım bilinmedik marka ürünleri yıllardır sorunsuz kullanırken, DemirDöküm markasına güvendim ama bir daha asla bu markayı almam.

Mehmet 1.248 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı17 Kasım 2016

  Firmaya değil fakat müşteri hizmetlerinden Şule Hanıma çok teşekkür ederim. Son derece ilgili ve kibar bir hanımefendi. Sorunumun çözülmesinde benden daha fazla efor sarf etti diyebilirim.

 • Mehmet17 Kasım 2016

  Şule hanımın ısrarlı takibi sonucunda 16 Kasım tarihinde delinen kazanın değişimi yapıldı. Öncelikle Şikayetvar ilgililerinin son derece etkili ve tüketiciye yardımcı olan takiplerine, sonra da DemirDöküm firmasının kendisine değil ama müşteri hizmetlerinden Şule hanıma (firma böyle ilgili çalışanları olduğu için minnettar olmalı diye düşünüyorum) ve son olarak da aşırı rüzgar ve soğuk altında hiç şikayet etmeden görevini yapan İsa usta ve yardımcısına teşekkürlerimi sunarım. Sorunum şu an itibarı ile giderilmiş durumdadır.

 • Mehmet14 Kasım 2016

  13 gün geçtiği halde halen işlem yapılmadı. Müşteri hizmetlerinden Şule hanım ile geçen hafta başı yaptığımız görüşmede birkaç gün içinde halledilecek, ben konuyu takip ediyorum dendi fakat hiçbir işlem yok. Bu hafta da bekleyeceğim, gerekeni yapmazlar ise sanayi bakanlığına şikayet edeceğim. Konu ile ilgili gelişmeleri, sonuçlanıncaya kadar sizler ile paylaşmaya devam edeceğim.

 • Mehmet01 Kasım 2016

  Bugün DemirDöküm firmasından aradılar. Uzun konuşmalar neticesinde, söke yetkili bayii/servisinin, hem bana hem de firmaya yalan söylediği sonucu çıktı gibi! Arızalı sıcak su kazanı için bu hafta içerisinde ücretsiz değişim yapılacak dendi. Bekleyip göreceğiz. Konuyu takip eden değerli kullanıcılar ile sonucu paylaşacağım. .

 • DemirDöküm Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön