02 Kasım 2016

DemirDöküm Garanti Süresi İçindeki Kombi Arızasının Giderilmemesi...

Ekim 2016 sonlarında DemirDöküm müşteri hizmetlerini (4441833) arayıp kombimin çalışmadığı bildiriminde bulundum. 24 saat içerisinde gelip kontrol ettiler. Yoğuşma kazanımın arızalı olduğunu garanti kapsamında değişeceğini ancak kombinin yerinden sökülmesi gerektiği bunun için bir sıhhi tesisatçının sökmesi gerektiği söylendi. Siz bunu sökemez misiniz dendiğinde onların işi olmadığını bir tesisatçı bulunmaya yardımcı olunacağı ifade edildi. Buna itiraz için demir döküm müşteri hizmetlerine 3 sözlü 2 yazılı şikayet talebim oldu hala şikayetime bir cevap verilmiş değil. Havalarda bu arada soğudu tabi ki. Bu arada Manisa'da servis benim talebimi beklettiklerini söyledi (ilk gelişlerinden 3 gün sonra) sıhhi tesisatçı bulamadıysam kendilerinin 80 TL karşılığı sökeceklerini söyledi ben '' bilinçli müşteri'' olarak bekleyeceğimi söyledim. Havalarda soğudu!

Vecihi 2.211 Okunma

Cevaplar

  • Vecihi'nin Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

    Firmaya teşekkür ederim

  • Vecihi 03 Kasım 2016

    DemirDöküm müşteri hizmetleri çok ivedilikle olmasa da sorununa çare bulup kombi söküm işini üstlendi ve arızalı parçayı değiştirdi. Servis hizmetinde tam memnuniyeti sağladı ücret talebleri olmadı. Firmaya karşı sarsılan güvenim geri geldi. Yetkililerden son isteğimin sadece itiraz eden müşterilere değil tüm müşterilere hizmette sınırların kaldırılmasını istedim, bunun. Firmaya olan güveni artıracağını hatırlattım. Farkında olduklarını söylediler. Kendilerine teşekkür ederim.

  • DemirDöküm Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 1 833 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, DemirDöküm – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.demirdokum.com.tr MIM – 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön