29 Nisan 2013

DemirDöküm 1 Ay Sonra Arıza Verdi Ve Garanti Dışı!

DemirDöküm'ün 7791182 nolu müşterisiyim. şubat tatilinden bir ay önce kombimin kurulumu yapıldı.1 ay sonra basınç düşmesinde, şu vanasının görevli tarafından aşırı sıkmasından ya da vanadaki metalin genleşmesinden dolayı vanayı açamadım.

Plastiği çıkartmadan döndürmeye uğraşsam da dönmedi. müşteri hizmetlerine haber verdim, servis vananın plastik akşamının içindeki metal parçanın döndürmeye çalıştığım için kırıldığını, garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. kırık vanayı gevşetip vidaladılar.

Tatil sonrası olay unuttum, dün tekrar f10 hatası basınç 0.3 bara düşmüş . bu sefer vana elimde kaldı. şimdi kombim çalışmıyor!Bu parçanın en kısa zamanda garantiden karşılanmasını talep ediyorum.

Emre 224 Okunma

Cevaplar

  • Emre01 Mayıs 2013

    Az önce (demin yazdığım yorumdan sonra olsa gerek) tekrar gelini ve garanti kapsamında değişim yapıldı. Keşke hem psikoloji yorgunluğu hem de servis iş gücü yorgunluğu olmadan, ilk şikayetten sonra çözüm sağlansaydı. Teşekkürler.

  • Emre01 Mayıs 2013

    Servis geldi baktı ve denen şey yine aynı. Zorlama olmuş ve kırılmış. Garanti kapsamına alamayız. Vakitle aşınmış olabilir, çok sıkmışsınızdır deniyor. Ama ben su basıncını kendim hiç değiştirmedim. İlk kurulumda (17.12.2012) ve ikinci tamirde (20.01.2013) değişti. Üçincü olarak değiştirmek istediğimdeyse prinç kısmı elimde kaldı... Zorlama yapmamama ramen, kullanıcı hatası denilen yerde kullanıcının bir etkisi olmadan sıkışan, kırılan bir parça üretiliyor ve bu garanti kapsamı dışında bırakılıyor! Parçanın kırılmasına sebep ben olsam zaten şikayet etmem! Bir daha asla DemirDöküm firmasını tercih etmeyeceğim.. HİÇ MEMNUN KALMADIM.

  • DemirDöküm Temsilcisi29 Nisan 2013

    Tüketicimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla, DemirDöküm 444 1 833

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön