Delta Teknik Servis telefonun Bataryasını 250 TL Gibi Uçuk Bir Fiyatla Değiştirmeyi Teklif Ediyor!

Serdal Serdal07 Ekim 19:54

Pil sorunu yaşadığım Xiaomi mi8 Lite telefonumu bataryasının eskisi kadar ekran süresi vermediği için delta servise yolladım. Servise verirken oradaki arkadaş bataryanın 1 yıl içinde 300 şarjı geçtiğinde servis ücret talep ediyor uyarısında bulunmuştu fakat garanti şartlarında böyle bir açıklama yok, telefonun tüm parçaları 2 yıl garantilidir yazıyor.

Sonuç olarak bana bataryanın kullanım kaynaklı hatalardan dolayı kullanım ömrünün dolduğunu belirttiler ve 250 TL batarya değişim ücreti talep ettiler. Garanti şartlarında telefonun tüm parçalarının 2 yıl garantili olduğu belirtiliyor, haliyle telefonun bataryası da garanti dahilinde ben telefonu orijinal şarj kablosu ve adaptörü ile kullandım aldığım günden beridir şarj esnasında hiçbir şekilde telefonu kullanmadım neredeyse ama bana saçma sapan gerekçelerden dolayı ücret talep ediliyor,1500 TL'ye aldığım telefonun bataryasını 250 TL gibi uçuk bir fiyatla değiştirmeyi teklif ediyor. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 3Yorum

Cevaplar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 09 Ekim 17:04

Merhaba Serdal Bey, Konu ile alakalı ilgili birimlerimiz tarafınıza geri dönüş sağlamış ve durum hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Delta Servis.

profile-icon Serdal 07 Ekim 19:54

Dip not olarak Telefonum bugüne kadar servis görmemiş ve garantisi devam etmektedir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hüseyin 22 Ekim 13:37  

    Sonuç nedir acaba

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler