Delta Teknik Servis  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

Delta Teknik Servis Xiaomi Telefon Arızası Hakkında

2.117görüntüleme
Erdi
Erdi 11 Kasım 2020 10:37

Xiaomi mia2 Lite telefonumla görüşürken 3-5 saniye ses kesilmeleri oluyordu. Teknik servise gönderdim yazılımsal sorun program atıyoruz düzelecek dediler. Dedikleri gibi 1 hafta sorunsuz kullandım daha sonra tekrar aynı hat sorunu ortaya çıktı. Bu arada ekranda sararma şikayeti için ve ses sorunu için gönderdim 10 gün sonra dönüş yaptılar ekran değişecek darbeye bağlı sorun var 534 TL ücreti var dediler. Garantiye girmediği için ekran değişimi istemiyorum ses sorununu düzeltin dedim. Bu sefer teknik servis yetkilisi bu yazılımsal değil donanımsal sorun ekranı değiştirmeden içini açmadan bilemeyiz dedi. Müşteri memnuniyeti sıfır sizi Allah'a havale ediyorum. Beni bir kere kandırabilirsiniz bir daha da Delta Servis onaylı telefon almam yakınlarıma da aldırmam.

Delta Teknik Servis Logo
Delta Teknik Servis11 Kasım 2020 16:19

Merhaba Erdi Bey, Konu ile alakalı ilgili birimlerimiz detaylı bilgi ve yapılacak işlem hakkında sizinle görüşme sağlamış ve çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Delta Servis.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Hidayet
Hidayet11 Kasım 2020 18:25
 

Banada ekranda aynısını yaptılar

Muzaffer
Muzaffer13 Kasım 2020 17:09
 

Banada aynı sıkıntıyı belirttiler. Çantada kolonya ile beraber durduğu için metali oksitlenmiş çalışmasına veya şarj olmasına engel teşkiletmediği halde ve benden 50 liralık sokete 400 lira para talep ettiler. Servis süreci garantiye eklenir.

Muzaffer
Muzaffer13 Kasım 2020 17:10
 

Her sıkıntı aynı Delta Teknik Servis çalışanları yediğiniz ekmekler kursağınızdan rahat geçiyor mu?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler