Toplam çözüm sayısı
..
Delta Teknik Servis ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Davut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi

2.880görüntüleme
Davut
Davut 07 Ocak 13:59
Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi
Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi
Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi

Delta Servis garantili telefonum aldıktan 9 ay sonra ekranın bildirim kısımında kendiliğinden dokunma problemi oluyordu. Bu şekilde yaklaşık 3 ay kullandım. Delta servise tamire gönderdiğimde telefonun darbe aldığını ve içinde entegre arızalandığını söylediler. Telefonun ekranın değişimi yapılacağını ve 1500 TL arıza bedeli çıkarıldı. Bende entegre arızalanıyorsa niçin ana kart değil de ekran değiştiğini çok fazla ücret olduğunu söylediği biraz geveledikten sonra bu şekilde olduğunu söylediler. 30 dakika yaklaşık konuştum doğru şekilde durumu anlatamadılar tek anlaşılan 1500 TL. En son kapatırken telefonumu verdiğim şekilde istediğimi söylediğim. Burası daha ilginç telefonun hiç açılmadığı söylendi. Bende arızayı kenardaki çiziğe bakarak tespit mi ediyorsunuz dediğimde doğru dürüst cevap vermediler. İnsanlardan para almak üzerine kurulmuş bir sistem. Telefonum arızası kronik problem Herkeste aynı sıkıntı var. Delta Servis kendi çözümünü bulmuş tebrikler. Telefonun çizik fotoğraflarını ekliyorum merak edenler için. Bu arada telefonda büyük bir sıkıntı yok gün içerisinde 1 -2 kez kendiliğinden dokunma problemi oluyor. Delta Servis mi bir kez daha düşün telefonumun garantisi var deme.

Delta Teknik Servis Logo
Delta Teknik Servis11 Ocak 09:58
Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi
Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi
Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 9 T Ekran Problemi
+1

Merhaba Davut Bey, Gerekli kontrolleri sağladığımızda cihazınızın servis noktasına kendi kendine işlem yapıyor arızası ile yönlendirildiği görüntülenmektedir. Cihazınız yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın darbeye maruz kaldığı ve ekranın zarar gördüğü tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın kullanım kaynaklı zarar görmesi durumunda cihaz garanti dışı değerlendirilmektedir. Cihazınızın garanti dışı değerlendirilmesine istinaden tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuş olup sunulan teklifi onaylamamanız doğrultusunda cihaz tarafınıza onarımsız şekilde yönlendirilecektir. Cihazınıza ait görseller tekrar incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

Davut
Davut11 Ocak 10:50

Telefonun içini açmadan kenerında bulunan çizik darbe her neyse onunla ekranında problem olduğunu tespit ediyorsanız bravo. Ekranında çizik dahi yoktur telefonun korumasız kullanılmamıştır. Siz telefonumu gönderin benim için delta garanti bitmiştir.

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Kadir
Kadir13 Ocak 21:18
 

Davut Bey bunlar cihazı garanti dışı bırakmak için direk kasasında ezik, çizik var mı diye bakıyorlar. Eğer varsa direk kullanıcı hatası deyip para istiyorlar. Ben THH'ne şikayet ettim. Sonuç ne olursa olsun sizde THH başvurun.

Davut
Davut13 Ocak 21:28
 

Kadir bey uğraşacak vaktim yok. Telefon geldi dedikleri çizikler çok çok dikkatli bakınca görülüyor. Sökmeden çizdikten tespit haklarımı helal etmiyorum. Ekranın fiyatı internet de 600 700 lira 1500 lira para istiyorlar. Bir daha delta garanti mi.

 1
Kadir
Kadir13 Ocak 21:37
 

Keşke vaktiniz olsaydı da uğraşsaydınız. Yaptıklarını yanlarına bırakmamak gerek. Bana da A50'lerin bazılarında görülen ekran kendi kendine işlem yapmasına kasada eğik var deyip 670 lira istediler. 6 ay da sürse THH sonucunu bekleyeceğim.

İsa
İsa18 Ocak 13:36
 

1 yaşıma daha girdim yıllar önce aynisini bana yaptılar. Şikayetlere bakıyorum hala yapmaya devam ediyorlar. Telefonun kasasında çizik olsun tüm arızaları ona bağlarlar. Allah yardımcınız olsun. Tüketici Hakem Heyetine gidin bunlar maalesef bir tek ondan anlıyor

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler