Delta Teknik Servis ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Delta Teknik Servis Xiaomi Mi 8 Lite Garanti Sonrası Ön Ve Arka Çizikler Oluşması

2.256görüntüleme
Murat
Murat 16 Kasım 2020 17:46

524344 form numaralı başvurumda Xiaomi Mi 8 Lite telefonumu batarya probleminden dolayı garantiye verdim. Telefonu bana geri gönderdiklerinde ücret karşılığında onarım olabileceğini ancak tarafıma telefon aramasıyla ulaşamadıkları için geri gönderdiklerini yazmışlardı. 

Defalarca geri dönüş yapmama rağmen beni arayan numaraya ulaşamadım. Bunlar haricinde daha büyük sorun; telefonumun arka ve ön yüzünde birçok çizik bulunmasıydı. Teslim ettiğimde birkaç ufak çizik dahilinde tertemiz teslim etmiştim. 

Delta Teknik Servis Logo
Delta Teknik Servis17 Kasım 2020 17:34

Merhaba Oğuzhan Bey, Batarya ömrü kullanıcının, kullanımına bağlı değişkenlik göstermektedir. Bir pilin ömrü aynı zamanda kullanım faaliyetlerine de bağlıdır. Öncelikle bataryaların azalabilen kapasiteye sahip olmaları nedeni ile bir kullanım ömürleri bulunmaktadır. Günümüz teknolojisinde kullanmış olduğumuz cep telefonlarımızda Wi-Fi ve Bluetooth’un açık olması, GPRS’in kullanılması, arka planda mail, WhatsApp, Facebook, Twiter vb. uygulamaların sürekli açık olması, her daim pil tüketimine sebep olmakla birlikte, yan sanayi şarj aletleri ile kullanılması, cihazın şarjının dolmasına rağmen şarjdan çıkarılmaması vb. gibi durumlar zaman içerisinde pil ömrünün kapasitesini azaltmakta ve bir süre sonra ömrü tükenmektedir. Cihaza ve bataryanıza yapılan teknik incelemeler neticesinde batarya da arıza olmadığı tespit edilmiştir. Tarafınıza ulaşım sağlanamamış olup onarımsız iade edilmiştir. Cihazınızın fiziki durumu servis noktasına ulaştığında ; kullanıma bağlı kılcal çizikler var ibareleriyle açıkça belirtilmiş ve aynı şekilde tarafınıza yönlendirilmiştir. Saygılarımızla, Delta Servis.

Murat
Murat17 Kasım 2020 17:39

Ekranda iki adet, bir anlam veremediğim çıkmayan parmak izi lekesi bırakmışsınız ve telefonu size teslim ettiğimde dediğim gibi ufak birkaç adet çizik vardı. Şimdi telefon tanınmaz halde, bir telefona bu kadar hor işlem yapılabilir yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ama bir haftada telefonu tanınmaz hale getirdiniz. Bir daha Delta garantili telefonmu, tövbe.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler