18 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10798386

Delta Teknik Servis Ve Bahaneleri

Hepsiburada üzerinden almış olduğum Delta Servis garantili Xiaomi Red Mi 5 Plus telefonuma sim kart taktığım günden tam 1 ay sonra kendiliğinden kapandı tüm uğraşlara rağmen açamadım ve Delta Servis'e göndermek zorunda kaldım.


403685 kayıt numarası ile bugün serviste 9. günü. Tüm arama ve gönderdiğim maillere rağmen telefonun arızasının ne olduğunu ve ortalama tamir süresi hakkında en ufak bir bilgi dahi alamadım. Maillerime cevap olarak "cihazınız elimize ulaştı işlemleriniz devam etmektedir " diye cevap gönderiyorlar. Başka herhangi bir bilgi alamadım. Bugün perşembe serviste bana göre 9. iş günü onlara göre 8. iş günü (kargo teslim tarihi 06/08 servis kayıtlarında ise 07/08 olarak geçmiş) ve cuma günü sonrası ise 9 günlük bir bayram tatili başlıyor.


Mağduriyetimi belirterek yeni bir telefon talep ettim. Farklı bir ilde yaşadığım için 10. iş günü elimde olacak şekilde tarafıma bugün kargolanmasını istedim. Bana verdikleri cevap ise 30 yıllık hayatımda karşılaştığım en saçma bahane "bugün kargoya versek bile bayramdan önce elinize ulaşmayacağı için göndermiyoruz " şeklinde. Arkadaşım siz gönderin bırakın kargoda beklesin bayramdan sonra elime geçsin.


Ben sizi bayramdan sonra tekrar arayıp tekrar kayıt oluşturduğumda yine gelmesi birkaç gün sürecek bu telefonun. Xiaomi markası konusunda fikirlerim gerçekten çok olumluydu. Delta Servis bütün iyi yönleri sildi götürdü. Hepsiburada.com'a böyle profesyonellikten uzak bir kurum garantisinde telefon sattıkları için, Delta Servis'e ise vermedikleri bilgiler ve bayramda yaşayacağım mağduriyet için gerçekten teşekkürler.

Yunus Yunus 1.618 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı05 Eylül 2018

    Merhaba, öncelikle sorunlarım giderildi ve çözüm üretildi. Firmaya Teşekkür ediyorum. Bu süreci kısaca konuyu takip eden arkadaşların merakını gidermek için anlatmak istiyorum. Firma adına artılar; Buraya yazmış olduğum şikayetten sonra Firma adına Burak bey beni aradı ve sürecin sonuna kadar benimle iletişimde kaldı. 10 gün boyunca hiçbir cevap alamadığım firma tarafından böyle bir ilgi beklemiyordum. Bayramdan sonraki 3. İş günü telefon tarafıma gönderildi o yüzden yedek telefon talebinde bulunmadım. Firma tarafından süreç içerisinde, tarafıma söylenen tüm sözler, süresinde yerine getirildi. Firma adına eksi yazan taraflar ise; Telefon elime ulaştığında farklı bir kişinin kutusu ile geldi. Aramalar sonucunda benim kutumun da farklı bir kişiye gittiğini öğrendim. Arkadaşla temasa geçerek kutumu geri aldım. Yaşadığım mağduriyetlerden ötürü firma tarafından Burak bey bana bir kırılmaz cam hediye etti. Ancak Kırılmaz cam kargodan teslim aldığımda, güzelde paketlenmesine rağmen, kırık çıktı. :) Önemli olan bunu düşünmeleriydi tabi. Süreçte emeği geçen bütün arkadaşlara ve Burak Bey 'e gösterdiği özen ve yardımseverliği için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

  • Delta Teknik Servis Temsilcisi01 Eylül 2018

    Merhabalar Yunus Bey, Yaşamış olduğunuz bu mağduriyetten dolayı sizlerden şirketimiz adına özür diler, üzüntümüzü dile getirmek isteriz. Sizlere konuyla alakalı ilgili birimimizce ulaşılmış, mağduriyetiniz olumlu bir şekilde çözüme kavuşturulmuştur. Bu kapsamda daha nitelikli ve işlevsel bir hizmet adına görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı ister; iyi günler dileriz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis

  • Delta Teknik Servis Temsilcisi18 Ağustos 2018

    Merhaba Konu ile alakalı ilgili birimlerimiz detaylı bilgi ve yapılacak işlem hakkında sizinle görüşme sağlamış ve çözüm sürecimiz başlatılmıştır.Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Delta Teknik Servis.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler