16 Ocak 2016

Delta Teknik Servis Telefonum 80 Gündür Serviste!

Telefonumu 4 kez gönderdim sonunda tamir edilemez raporu verdiler, bu durumda para iade isteme hakkım varken umursamadı bile i.. bey 0 ürün göndereceklermiş 2 hafta mühlet vermemi istedi. 2 hafta doldu ve 21 gün oldu hala çarşamba elimize geçer diyorlar a dan z ye kadar yalan dolan büfe işletir gibi hatta onu bile işletemeyecek kadar işten anlamayan kişiler. Telefon her geldiğinde başka bir şeyini bozdular 80 gündür onlarda telefonum. Hala bu hafta öbür hafta ha şu hafta diye diye oyalıyorlar. İlk gönderdiğimde 1 haftada geri yolladılar sonra ekran bozuldu Vs. Vs 80 gün.

İshak 312 Okunma

Cevaplar

  • İshak'ın Teşekkür Mesajı14 Şubat 2016

    Çok uzun süre bir anlaşmazlık yaşasakta 90 gün sonrasında sonunda 0 Telefon alabildim. İlyas beye teşekkür ederim. Umarım çok çokkk daha kısa sürelerde tamir ve işlem yaparsınız.

  • Delta Teknik Servis Temsilcisi27 Ocak 2016

    Merhaba, Delta Teknik Servis olarak sadece onarım hizmeti sağladığımızdan sebep ürün değişim prosedürlerinde ithalatçı firmadan ürün tedarik edilerek tarafınıza gönderilmektedir. Bu konu ile alakalı yaşanan problem ilgili firmaya iletilmiş olup anlık olarak tekrar değişim işlemi sağlanıp 26.01.2016 Tarihinde çıkışı sağlanmıştır. Saygılarımızla.

  • İshak24 Ocak 2016

    80 Gün sonra 0 Ürün gönderdiler gönderdiği ürünün üst kısımları tamamen soyulmuş arka kapak şişik 1 yıl önce üretilmiş hatta benim telefonumdan daha eski bir telefon gönderdiler. Sonrada aaa nasıl oldu diyorlar. Yapılacak en güzel şey Önce heyete başvurup sonrada asliye mahkemesine başvurup direk deltaya tazminat davası açmak adamla dalga geçiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön