Delta Teknik Servis Tam Anlamıyla Fiyasko!

Orhan Orhan14 Ekim 20:18

Xiaomi Redmi 5 Plus telefonum Delta Servis tarafından sigortalı idi 02/10/2020 tarihinde Sirkeci de ki servise bıraktım telefonda açılmama sorunu vardı not olarak kasada yamuk şarj -yeri kırık ekran ve kamera çizik yazdılar bir şey demedim çünkü dedim kendilerini kurtarmak ihale almamak için yazıyorlar dedim 10 günün sonunda bugün bana yedek telefon vermelerini söyledim.

Sorun son günü telefonunuz kullanım hatalı servis dışı dediler sebebini söylemediler ve isterlerse 1800 TL verirsem parça değiştireceklermiş telefonun içindeki parça ile benim nasıl bir kullanıcı hatam olabilir inanılmaz oraya gelen herkese aynı cevaplar ben orada beklerken şahit oldum bana söylenilen şeyi arayan kimdi ona da aynısını söylediler. 

Telefonum şu anda sıfırı 2000 TL civarı ben 1500 TL sıfır almıştım. 1800 TL masraf garanti olmasına rağmen yazıklar olsun. Söyleyip anlattıklarımda fazlası var eksiği yok. Son sözüm yazıklar olsun kimse bu firmayı kontrol eden denetleyen yok mu ben geçtim yeter ki bu firma kapatılsın inşallah.

Cevaplar

profile-icon Orhan 15 Ekim 19:34

Bu arada telefonun şu anki 0 fiyatı 2100 TL siz 1800 TL çıkardınız fiyat mükemmelsiniz siz ya tek parçaya 1800 TL'ye ben size 0 alyım bu fiyata yazık... Almayın mazlumların ahını çıkar aheste aheste... Ben 1250 TL aldım sıfır :) ) )

profile-icon Orhan 15 Ekim 19:30

Siz taze sandınız beni galiba telefon elimde söylediğiniz hiçbir şey yamukluk vs yok ki hadi olsun anakarta zarar vermiş olmam imkansız elimde tutarken dondu ve ekranda görüntü var her neyse onu da geçtim bana fotoları atmışsınız gövde yamuk diye ben size bilgisayarda eyfel kulesini dümdüz gösteririm ne anlatıyorsunuz kendinizi kandırırsınız bir daha delta servisli diş fırçası bile almam devam edin böyle bilmiş ezbere konuşmalara inşallah CİMER'e kadar :) gerekiyorsa müfettiş beyler 2 gün sizi ziyaret etsinler ama gizlice bakalım ne olacak en son kim gülecek:) aaa unutmadan şurası kırık şurası yamuk çizik şurada darbe var diye telefonu alırken not alıyor yazıyorsunuz ya form kağıda yok diyoruz dediğimizde kabul etmiyorsunuz çizik yok Allah göz vermiş bizlere size ne vermiş bilmiyorum Allah boşa kullanılan gözleri kullandırmasın umarım yalan söyleyenlerin dilleri geri dönsün neyse ne kamerada çizik yok var diyorsunuz yamukluk nerede diyorum şurada diyorsunuz hikayeden yoksa kabul etmiyorsunuz telefonun garantili olmasına rağmen hadi bay illaki bir yetkili bir arkadaş okurda sizinle ilgilenir... Hiç kolay gelmesin size kötü akşamlar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 15 Ekim 15:47

Merhaba Orhan Bey, Cihazınızı teslim alan personelimiz ürününüze ait resimleri çeker ve tepe kamerası ile yaptığı işlemi kayıt altına alarak kaydınızı oluşturur. Cihazın fiziki durumuna ait detaylı bilgi tarafınıza teslim edilen servis formunda açıkça yazılmaktadır. Ürünün fiziki durumu; Ekran ve kamera camı çizik. Kasa darbeli ve yamuk. Ekran panelinin alt kısmı kırık ibareleriyle beyan edilmiştir. Firmamız teknik servis hizmeti vermekte olup ürünün son halini incelemek ve üründe kullanıcı hatası var ise bunu tespit etmek ve tarafınıza bildirmekle yükümlüdür. Ürünlerin kullanıcılar tarafından nasıl ve ne şekilde kullandığını tahmin etmemiz mümkün değildir. Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın darbeye / baskıya maruz kaldığı ve anakartının zarar gördüğü tespit edilmiştir. Garanti şartlarında da açıkça belirtildiği gibi cihazın kullanım kaynaklı zarar görmesi durumunda cihaz garanti dışı değerlendirilir ve servis noktasında yalnızca ücretli onarımı mümkündür. Tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuş olup onay vermemeniz doğrultusunda ürün tarafınıza onarımsız şekilde teslim edilmiştir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image4 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yakup 20 Ekim 02:37  

    Beddua Etmeem Ama Senin Duana Ammiiiiiiiinnnn İnşallahurahman İnşallahuteala Derim Arkadaş

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler