Toplam çözüm sayısı
..
Delta Teknik Servis ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Delta Teknik Servis Sağlam Telefon Ekranımı Bozup Para İstiyorlar

1.335görüntüleme
Olkan
Olkan 24 Aralık 2020 18:46

Geçen hafta Mı 9t telefonumu hızlı şarj yapmadığı ve bilgisayar görmediği için Delta Servis'e gönderdim. Sonra bana dönüş yaptılar sıvı teması olduğu telefonun garanti dışı kaldığı bu yüzden 400 TL para istediler. Bende kabul etmedim onarım yapmadan gönderilmesini istedim ve telefonum cuma günü geldi. Kargodan aldım kutuyu açtım ve sürpriz ekran çalışmıyor. Hemen arayıp durumu anlattım özür dileyip gönderin dediler ve kargodan aldıktan 1 saat sonra tekrar gönderdim. 

Biraz önce aradılar ve ekranın bozuk olduğunu 1900 TL istediklerini söylediler. Resmen insanı saf yerine koyuyorlar ve utanmadan kendi hataları için benden para istiyorlar. Ekranı kendilerinin bozduğunu anlattım. Telefonu göndermeden kontrol etmediğiniz için görememişsiniz dedim. Kamera kayıtlarını izleyip geri döneceklermiş. Bekliyorum cevabı burayı yazacağım.

Olkan
Olkan30 Aralık 2020 15:49
Delta Teknik Servis Sağlam Telefon Ekranımı Bozup Para İstiyorlar

Dün aradılar utanmadan telefonu siz bozmuşsunuz deyip için içindiler çıktılar. Güzel bir taktik bulmuşlar. Aşağıda fotoğraftaki parçayı ben sadist olduğum için çalışan ekranımı zevk için o hale getirip gönderdim ve yeni ekran istedim resmen bunu ima ettiler. Her turlu hakkim helal olmasın. Zaten avukatım adli dava ve Tüketici Hakları davasını açacak. Sözde kalite kontrolü yapılmış olduğu görüntüler varmış ellerinde mahkemede kullanırsınız artık. Delta servisten telefonunuz geliyorsa kesinlikle video kaydı eşliğinde açın kutuyu yoksa benim gibi telefonunuzu bozup yolladıklarını ispat etmek için uğraşırsınız.

Delta Teknik Servis Logo
Delta Teknik Servis31 Aralık 2020 17:29

Merhaba Olkan Bey, Gerekli kontrolleri sağladığımızda cihazın ilk servis kaydında yapılan incelemeler neticesinde cihazın sıvıya maruz kaldığı tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın sıvıya maruz kalması cihazı garanti dışı bırakan unsurlardandır. Cihazın garanti dışı doğrultusunda istinaden tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuştur. Tarafınıza iletilen ücretli onarım teklifi onaylanmadığından cihaz onarımsız iade edilmiştir. Cihaz tarafınıza teslim edildikten sonra tekrar ürünü servis noktasına yönlendirmiş olduğunuz ve cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın ekran filminin zarar gördüğü tespit edilmiştir. Talebiniz doğrultusunda ürünün ilk servis kaydında ki kamera kayıtları incelenmiş olup ürünün ekranının tarafınıza çalışır şekilde yönlendirildiği tespit edilmiştir. Yasal haklarınızı kullanarak Tüketici Hakem Heyetine gideceğinizi belirtmiş bulunmaktasınız. Yasal süreç sonucunda çıkacak karar göre işlem yapabiliriz. Saygılarımızla, Delta Servis.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler