sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Delta Teknik Servis Olmayan Arızalar İçin Varmış Gibi Yapmaları

Salih Salih05 Ekim 14:40

Yaklaşık bir yıl önce 1023 TL'ye hanıma aldığım Samsung M10 marka cihazdan telefon görüşmelerinde ve uygulamalardan ses gelmiyordu. İstanbul Delta yetkili servisi cihazı neredeyse komple değiştirme kararı vermiş gibi anakartı ekranı ve yamulmasının tamiri değişimi için 1450 TL istedi. Telefonun ekranı anakartı ve yamulmasına bir anlam veremedim. Ses sorunu haricinde Hiçbir sorunu olmayan telefon nasıl bu hale gelmiş anlaşılır değil. Bu servisin amacı belli oldu. Olmayan arızaları bile varmış gibi gösteriyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Eda
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Salih 11 Ekim 16:10

Telefonum işlemleri ve 1430 TL yi kabul etmediğim için bana geri gönderildi. Evet kasada çok hafif bir yamukluk varmış. Ses sorununa gelince kürdana pamuğu sardım kulaklık girişini uçucu bir maddeyle temizledim sorun kalmadı. Bunu yapmaktan aciz bir servis yalandan yere benden para almak istedi. Varın gerisini siz düşünün.

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 06 Ekim 13:03

Merhaba Salih Bey, Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın darbeye/baskıya maruz kaldığı ekranının ve anakartının zarar gördüğü tespit edilmiştir. Garanti şartlarında da açıkça belirtildiği üzere cihazların kullanım kaynaklı zarar görmesi durumunda cihaz garanti dışı bırakılmakta ve servis noktalarında da yalnızca ücretli onarımları mümkündür. Firmamız teknik servis hizmeti vermekte olup ürünün son halini incelemek ve üründe kullanıcı hatası var ise bunu tespit etmek ve tarafınıza bildirmekle yükümlüdür. Ürünlerin kullanıcılar tarafından nasıl ve ne şekilde kullandığını tahmin etmemiz mümkün değildir. Tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuş olup onay vermemenize istinaden cihaz tarafınıza onarımsız şekilde yönlendirilecektir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image2 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler