Delta Teknik Servis ''Ne Yapsak Ta Bu Telefonu Garanti Kapsamından Çıkarsak'' Firması

Oğuzcan Oğuzcan18 Eylül 20:53

Telefonumun açma/kapama tuşunda temassızlık olduğu ve düzgün çalışmadığı gerekçesiyle kendilerine gönderdim. Fakat kendileri kasada yamukluk olduğunu iddia edip, tuşun yapılmasının ancak kasa değişimine bağlı olduğunu bildirdiler. Kasa değişimine de 400 TL fiyat istediler. İlk başta itiraz ettim hatta bayağı bir tansiyon yükseldi müşteri hizmetleri ile aramda. Fakat daha sonra yapıcı olmak adına kasanın yamuk olduğunu (sözde) belirten bir belge, mail vs. Atıp bu şekilde sağlıksız bir değişimde olsa değiştirilmesini onaylayıp onaylamadığımın sorulmasını ve benimde bunu onaylayacağımı/imzalayacağımı belirttim. 

Zaten garantisinin bitmesine az bir zaman kalmıştı, tek isteğim yan tuşunun onarılmasıydı. Hatta teknik arkadaşla görüştürebileceklerini de belirtmişlerdi. Bende bekledim aramalarını ama bugün gördüm ki direk onarılmadan postalamışlar telefonumu.Velhasıl sorumluluk almak istemeyen, kurumsal olmayan (müşteri hizmetlerinin yaklaşımı vs.) rezalet bir firmadır. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 21 Eylül 10:51

Merhaba Oğuzcan Bey, Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın kasasının yamuk olduğu ve yamukluk kaynaklı on/off tuşunun arızalandığı tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın kullanım kaynaklı zarar görmesi durumunda cihaz garanti dışı değerlendirilmekte olup servis noktasında yalnızca ücretli onarımı mümkündür. Tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuş olup onay vermemenize istinaden cihaz tarafınıza onarımsız şekilde yönlendirilmiştir. Sizin talebiniz doğrultusunda yetkili servis noktalarında kısmi işlem yapılamamaktadır. Kısmi onarım yapılamamasının nedeni, garanti kapsamındaki cihazların ekspertiz onayından geçmesi için, (detaylı bir şekilde incelemesi sürecinde) tüm arızalarının giderilmiş olması ve prosedüre uygun hale getirilmesi gerekir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image4 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler