sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Delta Teknik Servis Huawei Mate 20 Lite Hayalet Ekran

Süleyman Süleyman06 Kasım 2020 17:49

Huawei Mate 20 Lite telefonumda hayalet ekran sorunu çıktı. Bu sorunu araştırdım ve bu marka telefonlarda çıkan kronik bir sorun olduğunu öğrendim. Telefonumu Delta Servis garantili olduğu için bu servise gönderdim ve sorun çözülmedi. Servis benden ilk önce 1300 TL para istedi kabul etmedim. 2 gün sonra tekrar arayıp 900 TL istediler yine kabul etmedim. Telefonumda çıkan kronik bir sorunu, kullanıcı hatası olmayan bir sorunu yapmadılar.

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Süleyman 11 Kasım 2020 15:55

"Cihazınıza yapılan teknik incelemeler de kasasının yoğun darbeye maruz kaldığı" dediğiniz gibi darbeye maruz kalan yer kasa. Cihazımın sorunu hayalet ekrandır. Attığınız fotoğraflar cihazın arka kapak fotoğraflarıdır. Benim şikayetim ise ekranıdır.

np_image3 Ekli Görsel Var
profile-icon Süleyman 11 Kasım 2020 15:54

Ekranında çizik veya darbe yoktur.

np_image2 Ekli Görsel Var
Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 09 Kasım 2020 09:31

Merhaba Süleyman Bey, Cihazınıza yapılan teknik incelemeler de kasasının yoğun darbeye maruz kaldığı ve arka kapağının kırık olduğu tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın kullanım kaynaklı zarar görmesi durumunda cihaz garanti dışı değerlendirilmektedir. Cihazınızın garanti dışı değerlendirilmesine istinaden tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuş olup onay vermediğiniz için cihaz tarafınıza onarımsız şekilde yönlendirilmiştir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image4 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler