Delta Teknik Servis Her Şey Kullanıcı Hatası

Hakan Hakan20 Ekim 14:47

Telefonumu orijinal şarj cihazıyla şarj ederken bataryası şişti kapağı patlattı, daha 3 ay garantisi olmasına rağmen Delta Servis denen telefonun kutusunda yazan servise gönderdim kabul sırasında telefonun kamerasında çizik kapakta açıklık falan gibi şeyler yazıyordu sonra beni arayıp 510 TL para talep ettiler ben garantili olduğunu söyleyerek kabul etmedim, para ödemeyi kabul etmeyince hemen kabul kısmına kasa darbeli telefonun üstünden kamyon geçmiş gibi ibareler eklediler ve kullanıcı hatası dendi.

Nasıl oluyor da şarjda şişen batarya kullanıcı hatası oluyor anlayamadım, bir de daha 3 ay garantisi olan telefonu garanti kapsamından çıkarmışlar para vermezsen böyle olur der gibi (bunlara sıfır telefon göndereceksin hiç çiziksiz kusursuz kutusunda ancak öyle garantiden işlem yapacaklar benim telefonumdaki darbe çizik dedikleri şeyden Türkiye'de kullanılıpta olmayan yoktur) 15 gün telefonsuz kaldığımız da cabası hem benden 510 TL alıp, hem tel. Firmasından alıp çift taraflı kazanacaklar.

Bunların 510 TL dediği bataryayı 83.99 TL'ye hallettim şu an bu satırları o telefondan yazıyorum. Herkes kolay para kazanmayı keşfetmiş bizden başka... Delta Servis mi aman kalsın.

Cevaplar

profile-icon Hakan 22 Ekim 00:22

Merhabalar fotoğrafları 10kat yakınlaştırıp sanki devasa darbe varmış gibi gösterip tüketicide yanlış algılama yapmayın diye yanına toplu iğne koyarak fotoğraf çektim ki herkes neyin ne olduğunu, algı operasyonunu bilsin ona göre davransın bazı fotoğraflarda toplu iğnenin topuzu darbe dediğiniz yerden daha büyük olduğu için iğnenin ucuyla eşleştirdim ki büyüklüğünü herkes görsün (belki utanma duygusu hala vardır) bir de kasa yamuk ve pil kapağında açıklık var demişsiniz şişen batarya kapağı patlattı ben değil zaten onu yapmanız için garantili telefonumu size gönderdim bundan daha doğal ve mantıklı bir şey olamaz zaten, ben 2 damla yapıştırıcıyla yaptım siz 510 TL istediniz! Ha şunu da söyleyeyim kızdığım için kendim kasayı açtım ve bataryayı değiştirdim (84 TL'ye mâl oldu okuyanlar için bilgidir) teçhizatım tam profesyonel olmadığı için okuyanlar yanlış anlamasın kasadaki diğer darbeleri ben yaptım toplu iğneli kısımlar sizin fotolarınızın karşılığıdır Vel hasılı minicik ize darbe deyip (fotoyu büyütüp kırmızı çizgi içine alınca gerçek değişmiyor) iş yapmamanızı, size telefon göndereceklere bırakıyorum artık benimle son işinizdi gerçekleri herkes bilsin kimse mağdur olmasın (kargoya git almaya git para ver) boşa kat ve kat para vermesin, boşa telefonsuz kalmasın 10 dakika. Da güvendikleri bir yerde değiştirsinler zaten siz garanti dışı da bırakıyorsunuz hem zamandan hem paradan hem de günaha girmekten kurtulsunlar derim ben...

np_image9 Ekli Görsel Var
Delta Teknik Servis Logo Delta Teknik Servis 21 Ekim 11:08

Merhaba Hakan Bey, Cihazınızı teslim alan personelimiz ürününüze ait resimleri çeker ve tepe kamerası ile yaptığı işlemi kayıt altına alarak kaydınızı oluşturur. Ürününüzün fiziki durumuna açıkça yazılmaktadır. Ürünün fiziki durumu; Kasa yamuk ve pil kapağında açıklık var. Kasa darbeli. Ekran, arka pil kapağı ve kamerada çizikler var ibareleriyle beyan edilmiştir. Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın yoğun darbeye maruz kaldığı ve bataryanın arızalandığı tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın kullanım kaynaklı zarar görmesi cihazı garanti dışı değerlendiren unsurlardandır. Cihazınızın garanti dışı değerlendirilmesine istinaden tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuştur. Sunulan ücretli onarım teklifine onay vermemeniz doğrultusunda cihaz tarafınıza onarımsız bir şekilde yönlendirilmiştir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

np_image5 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler