Toplam çözüm sayısı
..
Delta Teknik Servis ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Dilara'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Delta Teknik Servis Güvenilir Değil!

2.233görüntüleme
Dilara
Dilara 12 Aralık 2020 15:49

Xiaomi Redmi Note 7 telefonumu garantiye gönderdim. Garantiye gönderme sebebim hayalet ekran, resim ve müziklerimin bozulmasıydı. Garantiye gönderdikten sonra bana telefon edildi. Telefonda bir darbe sonucunda yamukluk olduğunu ve buna bağlı olduğunu söylediler. Çok saçma telefonu alalı 1 yıl yeni oldu. Telefonu aldığımdan beri bu problemleri yaşıyordum ve aldığım telefoncuyla devamlı iletişimdeydim. Telefonumu gönderdiğimde birkaç çizik vardı doğru ama ben telefonumu hiçbir şekilde düşürmedim. Telefonda olan teknik hatanın benim üstüme atılması gerçekten çok saçma ben telefonu aldığımdan beri olan teknik hatayı kabul etmiyorlar. Bir de üstüne ben hayalet ekran, resim ve müziklerimin bozulduğu için gönderdiğim şeyler yerine beni arayıp soketinde bir problem olduğu sıvı geçişi olduğunu ve ekranının yamukluk sebebiyle değişmesi gerektiğini ve üstüne bunun için 1375 TL gibi bir ücret istediklerini bana söylüyorlar. Ben bu telefonu aldığımdan beri bu sorunları yaşıyordum zaten üstüne telefonumda hiçbir yamukluk yokken göndermişken bunun bana söylenmesi kadar saçma hiçbir şey yok. Ben bu haksızlığa göz yummayacağım. Telefonum elime gelir gelmez tüketici haklara başvuracağım.

Delta Teknik Servis Logo
Delta Teknik Servis14 Aralık 2020 11:07
Delta Teknik Servis Güvenilir Değil!
Delta Teknik Servis Güvenilir Değil!
Delta Teknik Servis Güvenilir Değil!
+5

Merhaba Dilara Hanım, Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde cihazın şarj soketinin sıvıya maruz kaldığı, kasanın darbeye/baskıya maruz kaldığı ekran ve kasanın zarar gördüğü tespit edilmiştir. Garanti şartlarında açıkça belirtildiği üzere cihazın sıvıya, darbeye/baskıya maruz kalmış olması cihazı garanti dışı değerlendiren unsurlardandır. Cihazınızın garanti dışı değerlendirilmesine istinaden tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulmuştur. Tarafınıza iletilen ücretli onarım teklifini onaylamamanız istinaden cihaz onarımsız şekilde tarafınıza yönlendirilmiştir. Cihazınıza ait görseller incelemeniz üzere ektedir. Saygılarımızla, Delta Servis.

Dilara
Dilara30 Aralık 2020 09:36

Siz benim gönderdiğim telefonun söylediğim arızasına bile bakmadınız üstüne bununla ilgili bilgi bile vermediniz ben gönderdiğimde yamukluk yoktu bunu kabul etmiyorum (hayalet ekranı, görüntü bozmayı ve müzik bozmasi) kendi sürümünüzün hatasını bana yüklemeye çalışıyorsunuz üstüne benim telefonumun şarjının hiçbir sorunu yoktu. Ben sabah şarj ederdim akşama kadar açık olduğu oluyordu şarjı kolay kolay bitmiyordu simdi telefonun şarjı bir saat bile dayanmıyor. Aaa doğru şimdi siz bunu da kabul etmezsiniz unutmuşum ya. Kimse bos hayallere kapılmasın çünkü hiçbir şey olmuyor üstüne dahada çok mahvoluyor telefonunuz.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mehmet
Mehmet18 Aralık 2020 13:21
 

Aynı şey benim telefonum içinde söylendi. Telefonda ghost screen problemi olduğunu söylediğimde sokette sıvı teması olduğunu söylediler. Garanti dışında kaldığını belirttiler. Demek ki birkaç kişiye daha aynı şey söylenmiş.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler